UA
RU

Навіщо нам потрібні ефірні олії

Редагувати переклад

Ефірні олії - це вирішення багатьох проблем, починаючи від боротьби зі стресом і закінчуючи безсонням.

Що це таке?

Ефірні олії являють собою висококонцентровані природні ароматичні сполуки, що зустрічаються в насінні, корі, стеблах, коренях та рослинах.

Як їх використати?

Є безліч варіантів, але найпоширенішими є використання в ароматичному дифузорі, нанесення безпосередньо на шкіру та споживання внутрішньо (у розбавленому вигляді або у вигляді таблеток). Зверніть увагу, що багато ефірних олій надто концентровані для нанесення на шкіру, тому завжди перед процедурою уважно вивчайте етикетку.

Читайте також: Натуральні олії: для чого і як використовувати

Що вони роблять?

По-перше, вони мають дивовижний аромат. Також вони мають розслаблюючі, поживні, лікувальні та антибактеріальні властивості. Різні олії працюють по-різному, наприклад, олія лемонграсу допомагає впоратися з почуттям занепокоєння; олія імбиру бореться з нудотою, а зменшує біль після тренування олія розмарину.

Що рекомендують лікарі?

Ефірні олії використовувалися в медицині протягом усієї історії. Проте їх радять використовувати як підтримку традиційних ліків. Ефірні олії при правильному використанні абсолютно нешкідливі, але сподіватися на неймовірний ефект все ж таки не варто.

Статті по темі:

Три продукти для догляду за шкірою, які не радять дерматологи

20 помилок при догляді за шкірою

5 найпопулярніших бьюті-страхів: правда чи міф

Статті на тему