UA
RU

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно

Редагувати переклад
У багатьох з нас ранок асоціюється не з позитивними емоціями. Найчастіше це поганий настрій, втомлений вигляд та темні кола під очима. Загалом цього можна легко уникнути, переглянувши свій режим. Завжди треба пам'ятати, що саме ранок – запорука гарного та продуктивного дня. Ми зібрали для вас кілька порад, які допоможуть завжди залишатися бадьорими, здоровими та енергійними. Спробуйте дотримуватись їх хоча б тиждень, і ми впевнені: результат ви побачите відразу.

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Прокидайтесь рано

Напевно, всі вже чули або читали книгу «Магія ранку», в якій автор запевняє, що раннє піднесення прирівнюється до продуктивного робочого дня. Крім цього, він також сприяє правильній роботі організму загалом. Наші гормони прокидаються саме рано вранці, тому ви будете відчувати себе бадьоро, якщо, звичайно ж, не пізно лягали спати. Це дуже важливий момент: щоб організм повністю відпочив та відновився на 100%, потрібно не забувати про час, коли ви відходите до сну. Засипайте в проміжку з 22 до 23 години – саме в цей час виділяється найважливіший гормон сну – мелатонін. Більшою мірою від нього залежить, як пройде ваша ніч та ранок. Привчіть себе лягати рано і ви забудете, що таке втомлені очі вранці.

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Почніть з подяки

Цікавий пункт. Думаю, не кожен таке практикує, але ми хочемо звернути на це увагу. Подяка – це найпотужніший інструмент зв'язку із Всесвітом. Немає значення, якого ви віросповідання. Тут важливі емоції та настрій, до цього не потрібно готуватись. Прокинувшись, почніть дякувати за все, що у вас є: за будинок, в якому щойно розплющили очі, за можливість повноцінно жити і радіти дрібницям, подорожувати, бачитися з близькими та друзями. Це займе кілька хвилин, але вони зможуть позитивно вплинути на ваше душевне здоров'я.

Читайте також: 5 СПРАВ, ЩО РОБИТЬ ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ ВРАНКИ

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Випийте склянку теплої води

Вода вранці – це, мабуть, одна з головних корисних звичок, які мають бути у вас у арсеналі. Всі ми знаємо, що наш організм більш ніж наполовину складається з води, але ми так часто забуваємо дбати про цей баланс. Якщо ви вперше намагаєтеся практикувати це, почніть з малого: спочатку це буде півсклянки води, потім ви захопитеся і маленька пляшечка стане невід'ємним атрибутом після пробудження. Ваше тіло скаже лише «дякую», а обличчя набуде свіжого вигляду.

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Займіться спортом

Ранок – найкращий час для спорту. Нехай це буде не інтенсивне тренування, а те, що вам буде комфортним. Нехай навіть легка зарядка, йога або стретчинг - будь-яка активність піде на користь. Увечері спорт шкідливий, він тільки спровокує викид гормону стресу і не дасть вам заснути, а вранці це як медитація, ви швидко забудете, що таке поганий настрій.

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Прийміть контрастний душ

Ще один важливий момент – контрастний душ. Якщо ви звикли до теплої чи гарячої води – варто змінювати звички. Холодна вода – це пробудження у будь-якому його прояві. Зміна температури сприяє циркуляції крові, активізує метаболізм та лімфатичну систему. Ви не тільки добре підбадьоритеся, але й допоможете організму запустити всі найважливіші механізми. Спочатку буде складно і ми це розуміємо, але до мети краще рухатися маленькими кроками. Коли тіло звикне, ви не зможете без цього ранкового ритуалу уявити ранок.

Читайте також: 5 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ПРИЙМАТИ ХОЛОДНИЙ ДУШ

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Прочитайте кілька сторінок улюбленої книги

Звичайно, якщо залишається час, присвятіть його надихаючій книзі, читання якої наповнює тільки приємними емоціями. Це має бути легка та захоплююча книга, не обтяжуйте свій мозок складною бізнесовою літературою з ранку. Дайте трохи покайфувати собі, адже попереду на вас чекає новий і насичений день. І те, як ви почнете, залежить тільки від вас.

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Приготуйте собі корисний та правильний сніданок

Їжа – важливий та дорогоцінний ресурс для тіла, а її якість безпосередньо впливає на ваше фізичне та ментальне здоров'я. Сніданок має бути насиченим і повноцінним, адже саме він запустить ваш організм. Їжте цілісну, здорову та мінімально оброблену їжу вранці – це надасть почуття ситості на кілька годин.

Читайте також: БУТИ У ФОРМІ: 8 СНІДАНОК СУПЕРМОДІЛЕЙ

Здоровий ранок: як правильно почати свій день, щоб виглядати бездоганно.

Перегляньте плани на день

Важливий пункт, без якого краще не виходити з дому (жарт). Насправді рекомендуємо вам почати це робити. Це дуже допомагає з тайм-менеджментом та порядком. Вам буде простіше розібратися вранці з усіма планами, ніж згадувати про це на ходу дорогою на роботу.

І під кінець хочемо поділитися цитатою: «Щранку, коли ми прокидаємося, у нас є двадцять чотири абсолютно нові години для життя. Який дорогоцінний подарунок! Ми маємо потенціал прожити цей день таким чином, щоб ці 24 години принесли мир, радість і щастя нам та іншим людям». Нехай ці чудові слова одного буддійського ченця стануть натхненням для вас міняти свій ранок та ставлення до життя.

Статті на тему