UA
RU

10 цікавих фактів про Мішель Обама

Редагувати переклад
Сьогодні колишній Першій леді США виповнюється 54 роки.
Мішель Обама

Мішель Обама є зразком для наслідування жінкам з усього світу. Вона не тільки стала першою темношкірою леді, яка зайняла володіння Білого дому, вона також затятий борець за справедливість; вона неодноразово зверталася до влади, щоб ті виділяли більше грошей не на військову справу, а на охорону здоров'я та освіту. Але найголовнішим досягненням стало те, що Мішель Обама була сильною опорою для свого чоловіка і на радощі, і на горі.

Читайте також: Голлівудські актриси об'єдналися в боротьбі проти сексуального насильства

На честь її Дня народження ми зібрали 10 цікавих фактів із життя подружжя першого темношкірого президента США. 

1. Коли Мішель було 10 років і вона проводила час у дитячому таборі, її часто карали за нецензурну лексику.

Я голосно лаялася у той момент, коли нам підійшов куратор табору. Він сказав: «Ти могла б бути кращою у своїй групі, але ти багато лаєшся». У той момент я думала, що я найкрутіша,

— згадує іменинниця.

2. Якось вона витратила всі свої заощадження на сумочку від Coach, хоча Мішель завжди відповідально ставилася до фінансових питань і ніколи не витрачала зайвого. Що тут скажеш, жінки такі жінки!

3. Місіс Обама здобула вищу юридичну освіту і у свій час працювала менеджером з маркетингу в юридичній фірмі «Сідлі Остін»:

Вона виконувала різні доручення – від роботи з документами компанії AT&T до деяких справ у сфері маркетингу для Coors beer та Барні – популярного героя телешоу, фіолетового динозавра. Робота, на думку Мішель, була невдячна і нудна — наприклад, їй доводилося визначати, чи рекламна кампанія пивної продукції відповідає стандартам і правилам телебачення. Тоді Мішель була у відчаї,

- Згадує її друг і колишній колега Джон Леві.

4. Коли Мішель працювала в юридичній фірмі, вона заробляла приблизно 120 тисяч доларів, але пішла з цієї вакансії і зайняла місце в мерії Чикаго, де платили їй вдвічі менше.

Мішель Обама

5. Мішель і Барак познайомилися в Сідлі Остін, де містер Обама був єдиним темношкірим чоловіком. Майбутній президент неодноразово кликав на побачення Мішель, але вона весь час відмовляла, але в останній момент погодилася на одну зустріч.

Читайте також: МОВА ОПРИ УІНФРІ НА «ЗОЛОТОМ ГЛОБУСІ», ЯКІ ОБСУЖУЮТЬ ВСЕ

6. На перше побачення Барак Обама запросив свою обраницю в кіно на фільм "Роби як треба" Спайка Лі:

Насправді Барак уявляв розумника: хотів показати, який у нього витончений смак, раз він покликав мене в кіно на перегляд незалежного фільму. Але все пройшло чудово, а сама картина була чудовою!

- Згадує своє перше побачення Мішель.

7. Після закінчення Юридичної школи Гарвардського університету Мішель та Обама жили в одному будинку з її мамою. Вони жили на останньому поверсі на Юклід-авеню і там майбутній президент готувався до іспитів з адвокатури.

8. Мішель весь час порушувала питання про весілля та шлюб. І на одній із романтичних вечерь, коли Мішель вкотре порушила питання про шлюб, принесли «десерт», але замість нього на її тарілці опинилася коробочка з обручкою. Тоді Барак зі сміхом сказав: "Це змусить тебе замовкнути, чи не так?"

Читайте також: ЩО НЕ РОБІТЬ УСПІШНІ ЖІНКИ З ранку

9. Місіс Обама вирішила зробити Білий дім більш затишним та влаштувала у саду справжній город. На невеликій ділянці вона вирощувала екологічно чисті продукти: шпинат, броколі, редис, китайську капусту та інші овочі та фрукти.

10. Мішель Обама – перша дружина президента, яка увійшла до списку найсексуальніших жінок за версією журналу Maxim. Вона посіла 93 позицію в рейтингу і для цього їй навіть не довелося зніматися оголеною.

Статті на тему