UA
RU

15 життєвих уроків від Софі Лорен

Редагувати переклад

Цитати Софі Лорен фото

Сьогодні, 20 вересня, одній із найкрасивіших жінок та легендарній італійці Софі Лорен виповнюється 84 роки. За своє довге життя вона зіграла безліч різноманітних ролей, здобула нагороди, що підтверджують її професійні досягнення, але найголовніше — вона пронесла через все своє життя любов до однієї людини і створила чудову сім'ю. Як зізналася актриса в одному з інтерв'ю про свого чоловіка: «Він допоміг мені знайти сенс життя». 

За плечима Софі Лорен багатий життєвий досвід і їй є чим поділитися. Згадуємо кращі цитати актриси про сім'ю, кохання, красу та дружбу.

Софі Лорен фото

Сексуальна привабливість на 50% складається з того, що у вас є, і на 50% з того, що у вас є, на думку інших людей.

Існує джерело молодості: це ваш розум, ваш талант, творчість, яку ви вносите у своє життя та життя улюблених людей. Коли ви навчитеся пити з цього джерела, ви справді переможете вік.

 

Фізичні вправи роблять тебе граціознішою. Коли ти регулярно виконуєш комплекс вправ, ти ходиш гордо й плавно – так, наче вся вулиця твоя.

 

Любов не виносить безжалісного аналізу. Якщо її постійно перевіряти, розбирати по кісточках, порівнювати, підносити до світла, вона захиріє та поступово помре.

15 життєвих уроків від Софі Лорен-Фото 3

Одяг – найпростіший засіб розкриття особистості.

Чоловіки розумних жінок виділяють, гарних вихоплюють у натовпі очима, але тільки про привабливих пам'ятають завжди.

 

Навчіться користуватися вашими мізками так само спритно, як і вашою пудреницею, і тоді, можливо, пудрениця вам вже і не знадобиться.

 

Сексуальне тяжіння замішано на таких якостях, як магнетизм, уміння вкладати у кожен свій рух певний сенс; крім того, це суміш таких протилежних якостей, як агресивність та покірність… Якщо ви розбавите все це щирістю, почуттям гумору та бажанням сподобатися, то, очевидно, ніхто не встоїть.

15 життєвих уроків від Софі Лорен-Фото 4

Чоловік, що втілює у собі всі найкращі якості, - дійсне покарання. Він зовсім позбавлений недоліків — що може бути нудніше?

самодисципліна - Ключ до успіху в багатьох сферах життя. Важко стати чарівною, якщо ви ліниві

 

У мене бували моменти, коли розмова з другом була саме тією допомогою, якої я потребувала, а участь і розуміння повертали мені душевну рівновагу. Професійна допомога лікаря ніколи не приносила мені втіхи, коли добрий друг не раз виручав з біди. 

 

Жінка, твердо впевнена у своїй красі, зможе врешті-решт переконати в ній всіх інших.

15 життєвих уроків від Софі Лорен-Фото 5

Ніщо в житті не приносить більше радості, ніж досягнута мета.

Ви дуже багато чого чекаєте від чоловіка, якого полюбили, хочете, щоб він став для вас усім у світі, а це нереально. Ви хочете, щоб він вникав у всі ваші проблеми та співчував вашим переживанням. Однак багато хто знає, а деякі мають дізнатися, що це неможливо. Жодна людина не в змозі повністю заповнити ваше життя, якісь думки і почуття він просто не зможе зрозуміти.

 

Поводьтеся природно і невимушено. Якщо ви сором'язливі, не намагайтеся стати душею компанії. 

Статті на тему