UA
RU

Про що жінка мовчить: Христина Шишпор, прима-балерина

Редагувати переклад
Приму-балерину Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, народну артистку України Христину Шішпор цієї осені ми побачимо на сцені Національної опери, яка зустрічає свій 155-й сезон.
Про що жінка мовчить: Христина Шішпор, прима-балерина-Фото 1

Плаття Gemy Maalouf

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Ми живемо в такий час, коли мабуть вже не існує тем, які неможливо наразі підіймати в суспільстві. Те, про що варто кричати вголос — про агресію і воєнний наступ рф на нашу Батьківщину. Велична Україна стримує ворога і захищає таким чином не тільки Європу, а й увесь світ. Тому кожен із нас, залучаючи соціальні мережі та міжнародну пресу, робить свій внесок, розповідаючи про це лихо.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З моєю донечкою Юлею. Вона — мій Всесвіт, моя сім’я. Знаєте, в сучасному світі ми мало часу проводимо з близькими людьми. У кожного свій графік. В мене репетиції, гастролі, зйомки, концерти. У Юлічки свій шкільний графік. Але коли трапилась ця страшна війна, ми були у двох в Європі, й моя дитина ще більше стала мені всім. Я так вдячна, що в мене така чутлива дівчина, яка може зрозуміти свою маму, коли мамі погано і коли навіть немає сил розмовляти.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Я собі трішки хвалила востаннє до війни і це пов'язано з моєю роботою. (Усміхається.) Сварю себе частіше, особливо зараз і це пов’язано з тим, що хочеться більше допомогти нашій країні, ЗСУ та дітям. (Балерина зібрала кошти для купівлі медичного обладнання для Охматдиту та Миколаївської лікарні. — Прим.ред.) Хочеться бути більше корисною країні.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Я обожнюю парфуми, це перш за все спогади. По-друге, це дуже інтимна та індивідуальна річ, яка може охарактеризувати людину. В мене величезна колекція парфумів, бо з кожної мандрівки, я привожу новий аромат.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

О, це мабуть талант археолога. З дитинства, мене дуже цікавить історія та археологія. Це так чудово, досліджувати цивілізації, людей, міста та всі ці секрети нашої планети. 

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я залишила б ті спогади, де всі мої рідні та близькі — живі. Це найважливіше!

Про що жінка мовчить: Христина Шішпор, прима-балерина-Фото 2

Плаття Etienne Jeanson

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

В усі часи чоловіків виділяло вміння тримати своє слово. Це безцінно. Дуже пишаюся цією чоловічою рисою. Щодо жінок, то мабуть це безділля. Праця підштовхує нас до саморозвитку, а без саморозвитку не можливо рухатись далі.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Друзі порівнюють мене з самбукою, такою ж запальною та пристрасною. Але особисто я, відчуваю себе ковтком прохолодного шампанського — легким, солодким ігристим напоєм. ( Усміхається.)

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

З моєю мамочкою ми були подругами. У нас були добрі та щирі стосунки, які я бережу у пам'яті та у серці. Зараз мені її дуже не вистачає, але я запам'ятала пораду матусі: не сприймати надто близько до серця деякі речі та явища, які трапляються по життю.

Бути доброю, відкритою та водночас вразливою людиною  — це не слабкість, а сила, то її треба оберігати. Звичайно, я ще вчуся цієї якості. І цей порад актуальний у мирну годину, зараз неможливо абстрагуватися від горя та несправедливості, яка відбувається.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Краса - це суб'єктивне поняття. Ніколи не розділяла світову істерію щодо Бреда Пітта, хоча дуже поважаю його як актора та творчу особистість. Мій «типаж» — це Кіану Рівз. Я переглянула всю його фільмографію. (Сміється .) Подобається все, що він робить, а ще його стиль.

Чим пахне щастя?

Спокоєм. Душі, серця та тіла. Ти насправді щаслива людина, коли перебуваєш у стані спокою, відсутні стрес та тривога. Це додає впевненості. І зараз, це зрозуміло як ніколи.

Про що жінка мовчить: Христина Шішпор, прима-балерина-Фото 3

Блуза та штани Gemy Maalouf

Фото: Діма Гончаров

Читайте також: SMALL TALK: ХУДОЖНИК І КОЛАЖИСТ ОЛЕКСІЙ КОНДАКІВ ПРО СПІВПРАЦЮ З BALMAIN 


ögremenler+sikişi
Sikiime videoları
Siyah peynir turk sex çin kız amı
Dar deliğini kucakta siktiren kahpe manita
Turk karisi cok azgin konusmali
Birbirine asik lezbiyen
Sporcu pornocu

Статті на тему