UA
RU

Хоакін Фенікс «постарів» заради нової ролі у комедії «Усі страхи Бо»

Блискавичний лауреат премії «Оскар» та головний «Джокер» світового кіно Хоакін Фенікс зіграв в новому фільмі режисера Арі Астера "Усі страхи Бо", подробиці про новий фільм режисер та актор тримають в суворій таємниці.

Хоакін Фенікс «постарів» заради нової ролі у комедії «Усі страхи Бо»-Фото 1

Хоакін Фенікс «постарів» заради нової ролі у комедії «Усі страхи Бо»-Фото 2

«Усі страхи Бо», 2023

Стрічка «Усі страхи Бо» – третя колаборація Астера зі студією А24 після культових фільмів «Спадковість» та «Сонцестояння». Голлівудська компанія, яка стоїть також за цьогорічними «оскарівськими» номінантами «Кит» та «Все завжди і водночас», цитуючи режисера, лаконічно додає, що концептуально на глядача чекає «кошмарна комедія».

«Бо пройде свій шлях від початку до кінця. А можливо і навпаки – від кінця до початку, де на нього чекає джерело усього. Адже, як відомо, все, чого ви хочете, є з іншого боку страху. Як закінчиться ця дивна подорож? Чи подолає Бо свої страхи, чи наважиться глянути в очі своїм фобіям? Всі відповіді – у фільмі…», — лаконічно відповідає режисер на всі запитання стосовно сюжету.  

Компанію Хоакіну Феніксу на майданчику склали: Натан Лейн, Патті Лупон, Емі Раян, Кайлі Роджерс, Паркер Поузі та інші.

Українську дату релізу фільму «Усі страхи Бо» та більше подробиць про загадкову стрічку Арі Астера з Хоакіном Феніксом у головній ролі команда ADASTRA CINEMA повідомить вже найближчим часом.

Фото: Harald Krichel, CC BY-SA 3.0 

Читайте також: АКТРИСА ВІКІ КРІПС ПРО ЗЙОМКИ У ФІЛЬМІ «КОРСЕТ» — НАЙНЕЗВИЧНІШИЙ ІСТОРІЇ ІМЕПЕРАТРИЦІ СІСІ 

Статті на тему