UA
RU

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі

"Тренуйся як чоловік, їж як кролик", - так говорила Скарлетт Йоханссон про підготовку до фільму "Месники".

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі-Фото 1

Галь Гадот

Актриса зіграла одну з найважливіших ролей в історії кінематографа — принцесу Діану у фільмі Диво жінка. Гадот, володарка практично ідеальної модельної фігури, мала набрати м'язову масу для ролі. Акторка, яка не могла навіть одного разу підтягнутися, за дев'ять місяців перетворилася на справжню спортсменку. Гал Гадот вдалося «погладшати» майже на вісім кілограмів, і все це — виключно м'язи.

Я почуваюся набагато краще. Якщо ви стаєте сильнішими - це змінює все: поставу, ходу,

- Розповіла «чудо-жінка» в інтерв'ю.

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі-Фото 2

Скарлетт Йоханссон

Знаменита блондинка зобов'язалася серйозно зайнятися своїм тілом заради участі у фільмах Залізна людина, Месники и Привид в обладунках. Наприклад, для участі в Примарі в обладунках «Мені довелося багато репетирувати та займатися тактичними тренуваннями, які я раніше не пробувала, плюс прибирання квартири та подібні речі допомогли мені виглядати переконливо зі зброєю в руках». 

Читайте також: НАТУРАЛЬНА КРАСА: ЗІРКИ, ЯКІ ПОКАЗАЛИ СЕБЕ БЕЗ МАКІЯЖУ

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі-Фото 3

Дженніфер Лоуренс

Для ролі Кітніс Евердін у трилогії Голодні ігри Лоуренс довелося виявити максимум працьовитості у тренажерному залі. Її режим складався із шестиденних тренувань у залі (спринт та кардіо), крім цього вона займалася стрільбою з лука, скелелазінням, бойовими мистецтвами, бігом та стрибками. 

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі-Фото 4

Демі Мур

Знакова роль солдата Джейн перетворила пухкеньку Демі Мур на секс-символ та ідеал краси 90-х. До речі, тренував справжній «морський котик», тобто. боєць американського елітного підрозділу.

Я могла попросити режисера замінити мене жінкою-каскадером, яка б пройшла смугу перешкод замість мене. Але я зрозуміла, що, відмовившись від тренувань, я втрачу такого неймовірного досвіду. Я вирішила, що фільм буде на першому місці, 

- Розповіла Мур в інтерв'ю.

Читайте також: ЦИТАТИ ВІДОМИХ ЧОЛОВІКІВ ПРО ФЕМІНІЗМ

Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі-Фото 5

Наталі Портман

Ви навіть уявити не можете, наскільки складною була підготовка Наталі Портман до фільму Чорний лебідь! Але ніщо не може висловити ці страждання краще, ніж цитата актриси: «Були моменти, коли я думала, що буквально помру». Близько року Портман вивчала бальні танці, проводячи у залі по п'ять годин щодня. Але, з легкої руки продюсера, п'ять годин перетворилися на 16, і це за неймовірно жорсткої дієти. Зрештою і так худенька актриса позбавилася дев'яти кілограмів.

Статті на тему