UA
RU

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про равенство

Редагувати переклад
Український шоу-бізнес поєднався навколо ідеї толерантності.

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про равенство-Фото 1

Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO та Constantine записали спільний трек, основна ідея якого - показати, що всі люди різні і рівні.

Заради того, щоб стати по-справжньому демократичним обществом, важливо розуміти і приймати всі різноманітні культури, люди та їх ідентичності. Саме це є основою ідеї прийняття і толерантності. І саме про це артисти співають у новій пісні «Різні.Рівні».

Читайте також: 5 українських музичних гуртів, які ви зобов'язані знати

Трек «Різні.Рівні» - це маніфест толерантності, який через музыку передає українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Продовжуючи ідею «єдності різноманіття», у проект було залучено артистів, які творять в абсолютно різних жанрах: Сергій Бабкін, Alina Pash, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], ЮКО, Constantine, а також хор молодих інди-виконавців

Музика пісні була написана Євгеном Філатовим, The Maneken, а режисеркою кліпу стала Ганна Бурячкова.

Для мене важливо було долучитися до проекту “Різні.Рівні”, бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. З детства у мене сім'я вкладала поняття вибору. Тема толерантності більш ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі та обговоренні, що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху,

- Розповідає Alina Pash. 

Шкірний небайдужий може стати частиною проекту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, достатньо перейти на сайт www.riznirivni.com.ua і буквально підняти руку, щоб приєднатися до карти толерантних українців. Також сайт дає можливість записати свої слова підтримки у віртуальній студії звукозапису.

Alina Pash, Latexfauna, YUKO та інші випустили трек про равенство-Фото 2

На початку пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб вимовити слова підтримки, висловити позицію або заявити про толерантність. Записавши свій голос на платформі проекту, людина отримає персоналізований варіант пісні «Різні.Рівні» зі своїм голосом, який зазвучить разом із зірками. Персональну версію кліпу можна буде завантажити собі або поділитися з друзями у соціальних мережах.

Одним із слоганів маршу рівності КиївПрайд 2020 організаційний комітет вибрав слова з пісні: «Бути різними добре разом».

Статті на тему