UA
RU

Анджеліна Джолі зіграє роль іменитої оперної співачки Марії Каллас

Редагувати переклад

Подібність двох жінок просто приголомшлива.

Анджеліна Джолі давно не тішила своїх шанувальників новими ролями, а тепер стало відомо, що вона зіграє велику роль ще й у фільмі режисера байопіку «Спенсер».

Анджеліна Джолі зіграє роль іменитої оперної співачки Марії Каллас-Фото 1

Всі ми пам'ятаємо успіх фільму про принцесу Діану і про те, як Пабло Ларраїн показав Крістен Стюарт під зовсім іншим кутом. Тепер настала черга Анджеліни Джолі, яка і так прекрасна.

Згідно з сюжетом, глядачі переживуть і переосмислять «красиву та трагічну історію» життя однієї з найбільших оперних співачок світу останніми днями в Парижі 1970-х років. Ми зможемо бачити у всій красі впливову грецьку ікону американського походження, колись названу Леонардом Бернштейном як «Біблія опери».

Анджеліна Джолі зіграє роль іменитої оперної співачки Марії Каллас-Фото 2

Читайте також: Творці серіалу “КОРОНА” НЕ ПОКАЖУТЬ ЗАГИБЕЛЬ ПРИНЦЕСИ ДІАНИ

Сценарій творця Peaky Blinders Стівена Найта, який поєднується з Ларраїном після попереднього фільму режисера, Спенсера, фільм спродюсований Хуаном де Діосом Ларраїном для Fabula Pictures; Лоренцо Мієлі для The Apartment Pictures, компанії Фрімантла; та Йонасом Дорнбахом для Komlizen Film.

Я дуже серйозно ставлюся до відповідальності перед життям та спадщиною Марії. Я зроблю все можливе, щоб упоратися з цим завданням. Пабло Ларраїн – режисер, яким я давно захоплююся. Отримати можливість розповісти більше про історію Марії з ним і за сценарієм Стівена Найта - це мрія, 

- зізналася актриса.

В даний час Джолі знаходиться в постпродакшні свого п'ятого фільму як режисер, але готова знову поринути в акторство.

Статті на тему