UA
RU

Анджеліна Джолі в ролі оперної співачки Марії Каллас: перші фото зі зйомок

Редагувати переклад

Американська акторка Анджеліна Джолі зіграє роль грецької оперної співачки Марії Каллас у фільмі режисера Пабло Ларраіна «Марія»

Анджеліна Джолі зіграє Марію Каллас

Володарка премії «Оскар» Анджеліна Джолі зіграє Марію Каллас у новому фільмі Пабло Ларраіна «Марія». Ця стрічка розкаже трагічну історію життя оперної співачки. Марія Каллас — одна з найвідоміших оперних співачок світу. У 1950-х роках у неї виникли проблеми з голосом, у 1962-му вона залишила сцену. Хоча потім двічі виступала на сцені Метрополітен-опера. Також у ці роки співачка зустрічалася з Аристотелем Онассісом, який потім одружився з Жаклін Кеннеді. Про це Марія Каллас дізналася з газет.   

Анджеліна Джолі зіграє Марію Каллас

Дія відбуватиметься у 1970-х років у Парижі. Зйомки «Марії» триватимуть протягом восьми тижнів. Вони проходитимуть у Парижі, Будапешті, Мілані, а також у Греції. Цікаво, що під час зйомок використовуватимуть оригінальний одяг, який носила співачка. Творці фільму опублікували перші фото з Анджеліною Джолі у ролі Марії Каллас. На одній світлині вона зображена у модному капелюсі. На другій — у великих окулярах. 

Пабло Ларраін вже знімав біографічні фільми. Зокрема, «Джекі» про Жаклін Кеннеді і «Спенсер» про принцесу Діану. Роль Жаклін Кеннеді зіграла Наталі Портман. Роль принцеси Діани — Крістен Стюарт. Обидві акторки за ці ролі були номіновані на премію «Оскар». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Productora Fabula 

Читайте також: ВИЙШОВ ДРУГИЙ ТРЕЙЛЕР НОВОГО ФІЛЬМУ СКОРСЕЗЕ «ВБИВЦІ КВІТКОВОГО МІСЯЦЯ»

Статті на тему