UA
RU

Бейонсе анонсувала новий альбом і випустила дві нові пісні

Редагувати переклад

Співачка Бейонсе анонсувала новий альбом Renaissance Act II, який вийде у березні. А також представила дві нові пісні — Texas Hold ‘Em і 16 Carriage. 

Бейонсе анонсувала новий альбом і випустила дві нові пісні-Фото 1

Бейонсе анонсувала новий альбом Renaissance Act II. Співачка опублікувати тизер альбому, з якого можна зробити висновок, що Renaissance Act II буде в стилі кантрі. Дата виходу — 29 березня. 

Далі з’явилися дві нові пісні, що увійдуть до альбому Renaissance Act II. Обидві, дійсно, зроблені у стилі кантрі. Перша пісня Texas Hold ‘Em, як вважається, присвячена рідному штату співачки — Техасу.

Друга пісня — 16 Carriages. Продюсером нових треків став Рафаель Саадік, який працював із сестрою Бейонсе Соланж. 

Випускаючи альбом Renaissance, співачка повідомила, що цей проєкт складатиметься із трьох актів. Перший шанувальники почули і побачили під час світового туру Бейонсе. До Renaissance Act I увійшли танцювальні треки. Act II, ймовірно, буде присвячений кантрі. Третій акт тримається у секреті. 

Бейонсе новий альбом Renaissance Act II нові пісні

Найближчим часом у Бейонсе запланований ще один гучний запуск. 20 лютого у продаж надійде косметика для волосся її нового бьюті-бренда CÉCRED. Раніше співачка випустила свій аромат

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Beyoncé

Читайте також: СПІВАЧКА ТЕЙЛОР СВІФТ СТАЛА ЛЮДИНОЮ РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ ЖУРНАЛУ TIME

Статті на тему