UA
RU

Біллі Айліш показала тату через рік, як вона поклялася ніколи їх не демонструвати 

Редагувати переклад
Тепер співачка може похвалитися тріо-наколками. 

Біллі Айліш показала тату через рік, як вона поклялася ніколи їх не демонструвати.

Billie Eilish Rolling Stone
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1200487066352678/f
Credit: Yana Yatsuk for Rolling Stone

Через рік, як Біллі Айліш твердо і впевнено відмовилася показувати свої татуювання, співачка зізналася, що передумала. 

У відео на YouTube, яке було опубліковано у вівторок, виконавиця хіта «Happier Than Ever» 19-річна Айліш поспілкувалася на делікатні теми Ярмарок марнославства.   

Під час діалогу володарка премій "Греммі" щиро розповіла про своє тріо татуювання після того, як рік тому поклялася тримати їх у секреті. У 2020 вона зізналася, що має тату, але шанувальники ніколи їх не побачать. 

Після перегляду відео автор текстів помітила, що "знов збрехала", і розповіла про своє секретне "ніжне мистецтво". 

“Зараз у мене три татуювання. Одне з них — моє прізвище. Так, я люблю себе”, — відповіла співачка, вказавши на свої груди.

Біллі Айліш показала тату через рік, як вона поклялася ніколи їх не демонструвати.

Billie Eilish fragrance
https://app.asana.com/0/1135954362417873/1201238185023749/f
Credit: Camraface

«У мене тут є ще одна — задоволена велика», — додала співачка, вказавши на свої ребра з правого боку.

“І ще кілька тижнів тому у мене з'явилася остання, що зображає фей із книги, на якій я виросла. Це мої маленькі ангели-охоронці, але феї”, — продовжила Айліш, вказавши своє ліве зап'ястя.

Незважаючи на те, що Біллі обожнює татуювання, дівчина зізналася, що її мама не в захваті від перманентного малювання на тілі. 

Читай також: На вістрі ножа Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро 

“Моя мати ненавидить татуювання. Я не збираюся повністю покривати себе наколками, але в мене є ще кілька ідей. Наразі я відчуваю задоволення. Мені здається, що з ними я добре почуваюся. Втім, дайте мені ще трохи часу і з'явиться наступна”.

Незважаючи на те, що Айліш досить відверто розповіла про своїх тату, раніше вона зізнавалася, що ідея ділитися кожним аспектом свого життя з фанатами не здається їй розумною. Деякі шанувальники дівчини постійно шукають у ній підтримку. 

“Я розриваюся. Мені не завжди хочеться розповідати інтимні подробиці свого життя, і я не хочу, щоб люди знали кожну маленьку деталь про мене. У той же час я хочу, щоб мої фани мали можливість бути побаченими і почутими, якщо вони відчували, те саме, що і я. Я хочу допомогти. Хочу, щоб люди зрозуміли, що нормально проходити через певні етапи життя. Я можу говорити за людей, які не мають голосу”. 

Але водночас співачка зазначила, що бувають етапи, коли вона не хоче оголювати свою душу перед усіма. 

«Це дуже двозначний момент, бо не завжди хочеться говорити про це. Це жорстка відповідальність, бо вона не є моєю. Я нікому нічого не винна". 

 

Статті на тему