UA
  RU

  На вістрі ножа Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро 

  Актор сів не в той нічний поїзд. 
  
  
  На вістрі ножа: Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро.

  Якось, прямуючи за своєю дочкою Лією у 2019 році, Бредлі Купер опинився під прицілом…ножа. 


  “Ще до пандемії я любив гуляти Нью-Йорком з навушниками у вухах. Близько 12-го дня я прямував у підземку, щоб сісти на метро, ​​і забрати Лію з російської школи, і я практично напоровся на ніж”, - розповів 46-річний актор у понеділок в ефірі подкасту "Armchair Expert". 

  “Це було досить шалено. Я зрозумів, що почав почуватися занадто комфортно в цьому місті. Я був без охоронця. Я пройшов до кінця метро, ​​зазвичай я так роблю і відчув, що ззаду до мене хтось підійшов. Я подумав, що, напевно, зі мною хочуть сфотографуватися чи щось на зразок. Коли я обернувся, то глянув униз і побачив ножа”. 


  Актор фільму "Зірка народилася" описав зброю як досить "пристойний ніж з історією", яка стоїть за нею. І тому Бредлі був у навушниках, коли до нього підійшли, він пожартував, що лякаючий інцидент був "вдалим". 

  “Я не пам'ятаю, що я слухав. Я підняв погляд, подивився людині у вічі, і жахнувся, наскільки молодо вони виглядали”.

  Читай також: Дозвілля: 10 ідей чим собі зайняти у грудні


  На вістрі ножа: Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро.

  VENICE, ITALY — AUGUST 30: Bradley Cooper, Іріна Шейк і їх сніданок Lea are seen arriving at 75th Venice Film Festival on August 30, 2018 in Venice, Italy. (Photo by Photopix/GC Images)

  Незважаючи на те, що Купера вчили ніколи не бігти в подібній ситуації, зірка "Афери по-американськи" таки втік з потенційного місця злочину. 

  «Я почав рухатися до виходу і побіг. Я перестрибнув через турнікет, сховався за входом і дістав телефон. Він здався, і втік, але я встиг зняти його. Потім я почав бігти за ним сходами. Він почав бігти Сьомою авеню, але я встиг зробити ще пару знімків”. 

  Після Купер зупинив двох поліцейських і показав їм фото потенційного зловмисника.   «Цікаво те, що хлопець усе питав і питав, чи я поранений. Я відповів, що ні, але він наказав перевірити. Коли людей ранять, то вони перебувають у шоці. Я подивився, щоб переконатися в тому, чи правий він… Після я знову пішов у метро, ​​щоб таки забрати доньку зі школи”. 

  Ситуація хоч і досить моторошна, залишилася без подальшого розгляду. 


  Нагадуємо, що Купер має чотирирічну доньку Лію, яка народилася від партнерки Бредлі — моделі Ірини Шейк, з якою чоловік зустрічався 4 роки перш, ніж розлучитися з нею у 2019 році. 

   

  Статті на тему