UA
RU

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 

Редагувати переклад
Як і очікувалося, найпопулярніший календар у світі не обійшовся і цього року без нашестя зірок. 

Щорічний календар Pirelli на цей рас зосередив увагу на музичних зірках сучасного світу. Саме такі таланти минулого та сьогодення як Шер, Граймс, Дженніфер Хадсон, Нормані, Ріта Ора, Іґгі Поп, Saweetie, Калі Учіс та St. Vincent знялися в об'єктиві зіркового фотографа Брайана Адамса для випуску 2022 року. 

Із середини 2010-х років календар Pirelli, який раніше славилася знімками моделей у не просто відвертих вбраннях, а часом і навіть без них, став куди стриманішим, а стилістика “ню” змінилася завуальованою сексуальністю, а не скандальною. 

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 1

Наприклад, на знімках 2022 року Ріта Ора вальяжно лежить у ванній, одягнена у блискуче боді, а виконавиця Saweetie штовхає візок з багажем в готелі на острові Капрі в досить короткій сріблястій сукні, але все ж таки не настільки відвертій, як могло б бути ще 10 років тому.  

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 2

Втім, співачка Нормані на знімках для календаря Pirelli 2022 постає абсолютно оголеною, але загорнутою в простирадло, відпочиваючи на ліжку, а Калі Учіс позує на задньому дворі готелю, одягнена в розкішну чорну білизну. 

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 3

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 4

Читай також: На вістрі ножа Бредлі Купер згадав, як на нього напали в метро 

Набагато скромнішими виглядають Шер, яка стоїть на офіційному знімку в вбиральні, одягнена в чорний блейзер і штани, а також Дженніфер Хадсон — у блискучій чорній сукні та в латексних чоботях по коліно. 

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 5

Незважаючи на те, що без відвертості або хоча б натяку на еротику Pirelli неможливо уявити, сучасні версії календаря виглядають хоч і провокаційно, але не скандально. 

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 6

У минулому героїнями календаря ставали такі супермоделі як Жизель Бюндхен, Наомі Кемпбелл, Хайді Клум і Сінді Кроуфорд, а також акторки: Ніколь Кідман, Дженніфер Лопес, Емі Шумер, Пенелопа Круз та багато інших. 

Ріта Ора, Граймс, Шер та інші знялися для календаря Pirelli 2022 - Фото 7

У недавніх випусках класична схема Pirelli почала видозмінюватися, а тому його героїні тепер не тільки зірки худорлявої статури, але й дівчата-атлетки такі як Серена Вільямс і Місті Коупленд. 

 

Статті на тему