Edit page title Британський гурт Florence + The Machine представивши новий кліп, знятий у Києві
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Британський гурт Florence + The Machine представивши новий кліп, знятий у Києві - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Британський гурт Florence + The Machine представивши новий кліп, знятий у Києві

Редагувати переклад

Ще в довоєнний період, але з таким символічним назвою “Free”.

Столиця України вже не вперше стає героїнею кліпів різноманітних світових знаменитостей. Ось і британський гурт устиг зняти тут відеороботу.

Британський гурт Florence + The Machine представив новий кліп, знятий у Києві-Фото 1

Група Florence + The Machine днями представивши свій новий кліп на пісню “Free”. Знятий він був у двох локаціях: одному з корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та будівлю крематорію на Байковому кладовищі.

У кліпі взяли участь відомий британський актер Білл Наї, який зіграв роль тривожності співачки, а також можна побачити тут танцюриста Раяна Геффінгтона. Кліп нагадав нам про те, як сильно ми сумуємо по столиці, а ще Florence + The Machine залиш повідомлення для українського народу в кінці відеороботи. 

Духу, креативності та стійкості наших сміливих українських друзів,

– йдеться у повідомленні.

Британський гурт вже не вперше відвідав Україну для зйомок кліпів – їх дві роботи на треки King та Heaven Is Here також були відзняті в Києві.

Статті на тему