UA
RU

У Брюса Вілліса діагностували деменцію

Редагувати переклад

Заяву про хворобу Брюса Вілліса зробила родина актора - дружина Емма Хемінг-Вілліс, колишня дружина Демі Мур і доньки.

У Брюса Вілліса діагностували деменцію

Навесні 2022 року Брюсу Віллісу діагностували афазію — розлад мовлення. С того часу стан актора погіршувався. Зараз лікарі конкретизували діагноз: лобно-скронева деменція. Проблеми зі спілкуванням — це лише один із симптомів хвороби. 

Лобно-скронева деменція — найпоширеніша форма деменції у людей віком до 60 років. Сьогодні не існує засобів для лікування цієї хвороби. Але родина Вілліса сподівається, що все може змінитися в наступні роки. Вони закликають ЗМІ привертати увагу до лобно-скроневої деменції, яку треба детальніше досліджувати. Хвороба, насправді, може бути більш поширена, ніж всі уявляють, бо встановленя діагнозу займає роки.

Родина актора подякувала шанувальникам за любов та закликала підтримати організації, які вивчають цю хворобу:

«Брюс завжди вірив у необхідність використовувати свій голос у світі, щоб допомагати іншим і підвищувати обізнаність про важливі проблеми як публічно, так і приватно. Ми в глибині душі знаємо, що якби він міг, то привернув глобальну увагу та зв’язався із тими, хто також має справу з цією виснажливою хворобою, та їх родинами, на які вона впливає».

Також родичі Вілліса сподіваються, що співчуття, розуміння і повага оточуючих допоможуть Брюсу жити максимально повноцінним життям.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Demi Moore

Читайте також: МАДОННА ДАЛА РІЗКУ ВІДПОВІДЬ ХЕЙТЕРАМ СТОСОВНО СВОЄЇ ЗОВНІШНОСТІ