Іспанський актер та володар премії «Оскар» Хав'єр Бардем не замовляв свого ставлення до війни в Україні, розв'язаної росією. Він у березні брав участь у мітингу проти війни, що проходила під російським посольством у Мадриді.

Під час зустрічі з шанувальниками в рамках спеціальної програми Rendez-Vous на Каннському кінофестивалі

«Ми тут святкуємо життя, кіно, а люди змушені перебувати в сховищах через те, що їх бомбардувати. Це нагадує, що світ уразливий, а світ — крихкий», - зауважив актор.

А також прийнявши подарунок, який йому передали від українського бренду 4uabrand. Українка Валерія Башинська презентувала кумиру мільйонів футболки з написом Be Brave as Ukrainians та принтом Монументу Незалежності. Актор був приємно вражений і просто на сцені приміряв символічний сувенір.

Хав'єр Бардем згадавши Україну на Каннському кінофестивалі-Фото 2

Фразі Be Brave as Ukrainians та Be Brave Like Ukraine вже стали крилатими. Протягом війни білборди та вивіски з написами про хоробрість України розмістили по всьому світу — на центральних площах, поблизу станцій метро та на остановках громадського транспорту у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Бостоні, Вашингтоні, Лондоні, Мілані, Амстердамі, Берліні, Кракові, Варшаві, Ризі, Талліні та багатьох інших містах.

Бренд 4uabrand передати 50% з продаж футболок Be Brave as Ukrainians на потреби ЗСУ.

Фото: Валерія Башинська, соцмережі; автор фото на аватарці: Carlos Delgado - CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=66242187.

Читайте також: АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ НА ЧЕРВОНІЙ ДОРІЖЦІ КАНН ВІД КОМАНДІ ФІЛЬМУ «БАЧЕННЯ МЕТЕЛИКА»