UA
RU

Колишній глава «Греммі» розповіла про підтасовування результатів та домагання

Шокуюча новина про одну з головних музичних премій світу. 

 

Колишня глава «Греммі» розповіла про підтасовування результатів та домаганнях.

Дебора Дуган зайняла пост генерального директора Академії звукозапису у серпні 2019 року та стала першою жінкою на цій посаді. Всього за десять днів до премії, яка відбудеться 26 січня, її усунули від обов'язків та відправили до тимчасової адміністративної відпустки. Мотивовано таке рішення «провиною» з її боку та «перевищенням повноважень». 

Читайте також: "Греммі 2020": оголосили номінантів премії

Дебора Дуган не стала довго чекати і з'явилася на шоу Good Morning America і CBS This Morning разом з адвокатом.

Колишня глава «Греммі» розповіла про підтасовування результатів та домаганнях.

Дебора Дуган

Там вона розповіла про харассмент з боку юрисконсульта Академії звукозапису Джоела Каца, який відбувся у травні 2019 року, та її попередника Ніла Портнова, який обіймав посаду 17 років. Останній, як повідомляє Дебора у своїй заяві, зґвалтував одну із номінанток, але її ім'я не повідомляється. 

Читайте також: Що варто знати про співачку Lizzo — реп-діву, номіновану на «Греммі»

З Академії Портнов пішов після звинувачень у сексизмі та фрази, що «жінкам потрібно «піднапружитися», щоб досягти більш видатних результатів у музиці». Також Дебора Дуган заявила про корупцію у процесі голосування за номінантів премії.

Напередодні усунення Дуган розповідала в інтерв'ю, що зміни близько і були докладені величезні зусилля, щоб «Греммі» стало більш інклюзивним та різноманітним. 

Статті на тему