UA
  RU

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів

  Редагувати переклад
  У кожного свою думку з цього приводу і у знаменитостей також.

  У сучасному світі немає нічого поганого в тому, щоб відкрито заявляти про використання протизаплідних засобів. Все частіше зустрічаються пари, які дотримуються child-free способу життя або хочуть контролювати цей процес, і знаменитості не виняток. Ми знайшли шість селебрітіс, які не соромляться говорити про це і зізналися, що використовували гормональні препарати з різною метою.

  Хейлі Бібер

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 1

  Після того, як Хейлі одружилася з Джастіном Бібером, модель розповіла про те, що у неї виникли проблеми зі шкірою. Це спровокувало використання протизаплідних засобів. 

  Протягом кількох місяців я приймала протизаплідні, чого раніше не робила, і це викликало гормональний збій та проблеми зі шкірою. Дрібні висипи були скрізь. Але просто необхідно набратися терпіння, перечекати цей період і тоді все нормалізується.

  - Поділилася своїм досвідом Хейлі.

  Головне посилання моделі - це не кидати розпочате, навіть якщо наслідки вас не радують.

  Кім Кардашьян

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 2

  Якось, на шоу Опри Вінфрі, Кім Кардаш'ян розповіла, що ще в юності вона мала досвід використання гормональної контрацепції. У свої 14 років Кім прийшла до мами Кріс Кардашьян і повідомила про намір почати статеве життя зі своїм хлопцем. На це глава сімейства Кардашьян відреагувала з розумінням і знайшла дочки відповідні протизаплідні, щоб уникнути небажаної вагітності в такому юному віці.

  Елізабет Бенкс

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 3

  У відеоролику кампанії з переобрання президента Обами у 2012 році актриса, режисер та продюсер Елізабет Бенкс розповіла про важливість планування сім'ї та про те, як грамотне використання контрацепції допомогло їй уникнути вагітності у коледжі. Через п'ять років вона знову порушила тему доступу жінок до протизаплідних засобів, написавши у Твіттері, що контроль над народжуваністю «можливо є найбільшим засобом гендерного вирівнювання всіх часів».

  Читайте також: Зірки, чия сексуальна орієнтація мало не коштувала їм кар'єри

  Олена Данем

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 4

  У Олени Данхем тяжка історія, пов'язана із жіночим здоров'ям. У 31 рік вона вирішила зробити гістеректомію - операцію з видалення шийки матки. У своїй статті, написаній роком раніше, актриса та режисер розповіла, як з 15 років страждала від судом та болю внизу живота, і що, лише у 27 років, їй діагностували ендометріоз – поширене гінекологічне захворювання. Олена Данем згадала, що єдиним засобом, який допомагав їй полегшити біль, була оральна контрацепція.

  Дженей Айко

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 5

  Співачка та автор пісень Дженей Айко у своєму Інстаграмі поділилася з передплатниками секретами сяючої шкіри. Вона розповіла, що п'є вітаміни з колагеном, використовує лазерне лікування Fralex, яблучний оцет, різні сироватки, скраби та протизаплідні. Дженей повідомила, що саме контрацепція допомогла їй позбутися кістозного акне. 

  Емі Шумер

  Child-free: 6 зірок, які заявили про використання протизаплідних засобів-Фото 6

  В інтерв'ю для подкасту "Informed Pregnancy" актриса Емі Шумер детально розповідала про те, як їй вдалося завагітніти і з якими проблемами вона зіткнулася. Крім постійного гіперемези — сильного токсикозу, акторці, точніше її організму, важко було відмовитися від протизаплідних:

  Я просто відмовилася від контрацептивів і виявила, що у мене почався ендометріоз і аденоміоз (стан, коли тканини вростають у стінку матки), тому відмова від протизаплідних засобів була дійсно важкою для мого тіла, 

  - поділився Шумер.

  У всіх різний досвід використання гормональних контрацептивів, але важливо пам'ятати, що самолікування може завдати шкоди організму і, перш ніж впроваджувати їх у своє життя, необхідно проконсультуватися з вашим гінекологом.

  Статті на тему