UA
  RU

  Демі Ловато розповіла про сексуальне насильство і подальше передозування. 

  Редагувати переклад
  Співачка неймовірно вдячна всім своїм фанатам за не висікаючу підтримку. 
  
  Демі Ловато розповіла про сексуальне насильство і подальше передозування.

  Прем'єра документального фільму про співачку “Демі Ловато: Танцюючи з дияволом” відбулася на кінофестивалі SXSW Фільм фестиваль у вівторок. Наразі виконавиця почувається дуже задоволеною, адже отримала величезну кількість кохання від шанувальників. 


  28-річна співачка опублікувала в Інстаграм повідомлення у середу, в якому відповіла на отримані меседжі від своїх фанів, які стосуються того, що вона розповіла в автобіографічному фільмі. 

  «Дякую Господу за всю любов і підтримку, які я відчула завдяки своїм фанам, друзям, сім'ї за останні 24 години. Моє серце переповнене найкращим чином. Я так сильно вас усіх люблю – дякую за повідомлення. Ви навіть не уявляєте, що вони означають для мене. Ми разом у цій історії, і я відчуваю вас – дякую”. 


  У фільмі, який показали на кінофестивалі SXSW Фільм фестиваль У вівторок глядачі змогли побачити, що трапилося перед тим, як виконавиця численних хітів зіткнулася з передозуванням наркотиків у 2018 році. році. 

  Співачка хоробро розповіла про те, як вона справлялася з травмами, отриманою не лише в ході тієї трагічної ночі зловживання, але й передусім їй, що стосується сексуального насильства. 

  У ході панельної дискусії для телебачення Критиків Association  Минулого місяця співачка зізналася, що вона нічого не стала б міняти поле того, як з нею трапилося передозування наркотиками. 


  Демі Ловато розповіла про сексуальне насильство і подальше передозування.

  “Все, що сталося зі мною, мало статися, щоб я вивчила необхідні уроки. Це була болісна подорож, і коли я озираюся назад, то часом мені стає дуже сумно, адже я думаю про той біль, який мені довелося подолати. Але я точно ні про що не жалкую”.

  Читай також: Гвен Стефані попросила відому телеведучу стати її подружкою нареченої   «Я так пишаюся тим, якою людиною стала. Я пишаюся тим, що люди побачать усе у документальному фільмі, і я не можу бути вдячнішою за те, що поруч зі мною є вірні прихильники”.

  Виявляється, що тієї ж ночі Демі не просто прийняла занадто багато наркотичних засобів, але також зазнала сексуального насильства з боку свого наркодилера. 


  “Це не було передозування. Наді мною поглумилися”, — зізналася 28-річна дівчина у фільмі, розповідаючи про те, що сталося з нею у липні 2018 року. Тієї самої ночі, коли вона практично померла. 

  подруга Ловато Сара Мітчелл пояснила, що тієї ночі Демі накачали героїном, змішаним з фентанілом. Гвалтівник в особі наркодилера залишив її вмирати. 

  Демі Ловато розповіла про сексуальне насильство і подальше передозування.


  “Коли мене знайшли, я була синюшного відтінку, гола. Я буквально почувала себе мертвою після того, як він зґвалтував мене. Коли я прокинулася в лікарні, мене спитали, чи був у нас секс за згодою. Був один спалах із пам'яті, і я побачила його на мені. Я побачила момент і відповіла позитивно. Тільки через місяць я усвідомила, що я була не в тому стані, щоби приймати такі рішення”. 

  Ловато додала, що вона хотіла розповісти про все правдиво за допомогою документальної картини. 

  «Я хотіла показати всім своїм шанувальникам, хто я така і де зараз перебуваю. Хотіла розповісти про ту пригоду, яка доставила мене до поточної точки життя. Якщо проект вам допоможе, а я на це дуже сподіваюся, адже моєю кінцевою метою було саме розголошення всіх жахів, це чудово”. 

  У понеділок Ловато розповіла, що додатковий альбом до фільму "Танцюючи з дияволом" буде випущений 2 квітня. Це буде перший альбом Демі з часів її останньої збірки "Сказати Me ви любов Me», який з'явився в 2017. 

  На YouTube прем'єра документального фільм призначений на 23 березня. 

  Статті на тему