UA
RU

Disney відмовився знімати продовження «Піратів Карибського моря» з Марго Роббі

Редагувати переклад

У чому могла побуту причина?

Спінофф знаменитої піратської саги мав вийти у більш жіночій версії. Але, схоже, цьому не судилося здійснитися.

Disney відмовився знімати продовження «Піратів Карибського моря» з Марго Роббі-Фото 1

Марго Роббі засмучена тим, що її версію «Піратів Карибського моря» не вийде в прокат і навіть не буде знято. Таке рішення ухвалила компанія Disney, з якою мала співпрацювати актриса. Протягом саги Роббі мала зіграти одну з головних ролей. Про це вона повідомила Vanity Fair.

У нас була ідея, над якою ми працювали певний час, дуже давно. Ми хотіли зробити історію, яка більше фокусувалася б на жінках, але не цілком жіночу, просто іншого формату. Нам ця ідея здавалася класною, проте вони, схоже, не хочуть над цим працювати,

- зізналася актриса.

Читайте також: ЧОМУ МЕГАН МАРКЛ І ПРИНЦ ГАРРІ ЗМІНИЛИ РЕЖИСЕРА ДЛЯ СВОГО ПРОЕКТУ НА NETFLIX

Світ дізнався про те, що Марго Роббі візьме участь у зйомках «Піратів Карибського моря» ще 2020 року. Тоді актриса пообіцяла додати «більше за жіночу силу» картині. 

Цікавий факт, що над спинофом працювала сценаристам Крістіна Голсон та продюсер Джеррі Брукгайм, який і повідомив цього року, що заплановано два сценарії: один із Марго Роббі, інший — без неї. Чому було прийнято рішення брати в роботу другий сценарій — неясно, так само як неясно, чи буде Джонні Деп причетний до зйомок.

 

Статті на тему