UA
RU

Чому Меган Маркл та принц Гаррі поміняли режисера для свого проекту на Netflix

Ох ці Маган і Гаррі, всі ніяк не почнуть свої проекти.

Знаменита пара не може визначитися, хто режисуватиме їх документальний фільм на Netflix.

Чому Меган Маркл та принц Гаррі поміняли режисера для свого проекту на Netflix-Фото 1

NEW YORK, NEW YORK — SEPTEMBER 23: Prince Harry, Duke of Sussex, і Meghan, Duchess of Sussex, visit One World Observatory on September 23, 2021 in New York City. (Photo by Taylor Hill/WireImage)

Принц Гаррі та Меган Маркл спочатку уклали договір на співпрацю з Гарретом Бредлі, номінанткою на “Оскар”. Вони планували разом зняти два документальні фільми для стрімінгового майданчика. Але не судилося їм створити спільний проект, режисер та пара посварилися через бачення майбутніх серіалів.

Джерело, наближене до пари, розповіло виданню Page Six, що обидві сторони не можуть домовитися про тон серіалу про Сассекських, а один з інсайдерів індустрії сказав: Гарретт хотіла, щоб Гаррі і Меган знімали вдома, але їм було незручно це робити. Між ними було кілька неприємних моментів, і Гаррет покинула проект. Власна продюсерська компанія Гаррі та Меган зняла стільки матеріалу, скільки змогла, перш ніж була найнята Ліз Гарбус». 

Друга версія, чому Меган і Гаррі вирішили змінити режисера, тому що спочатку вони планували працювати з двома знімальними групами: Бредлі і Гарбус. Але все одно, поки достеменно невідомо, чи продовжуватимуть режисер і пара роботу над проектами, оскільки королівське подружжя хоче сильно відредагувати свою історію. Також є інформація, що Сасекські хотіли, щоби шоу було відкладено до наступного року, але Netflix відмовився. Незважаючи на повідомлення про протилежне, шоу Сассексов транслюватиметься на початку наступного місяця.

Читайте також: Емілі Блант хоче зняти сіквел «Диявол носить Prada»

Цікаво буде подивитися, що ж вийде в результаті, адже історія сім'ї Меган Маркл і Гаррі дуже провокаційна з великою кількістю кістяків у шафі.

Статті на тему