Edit page title Джеймс Франко розповів про сексуальну залежність та боротьбу з нею
Edit meta description Джеймс Франко розповів про сексуальну залежність та боротьбу з нею - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джеймс Франко розповів про сексуальну залежність та боротьбу з нею

Редагувати переклад
Актор активно працював над тим, щоб більше нікому не завдавати болю.
Джеймс Франко розповів про сексуальну залежність і боротьбу з нею.

У Джеймса Франка не дуже хороша репутація, а все тому, що приблизно чотири роки тому його звинуватили у сексуальних домаганнях одразу п'ять жінок. Це були студентки його кіношколи, і вони стверджували, що актор насильно схиляв їх до інтимного зв'язку. На той період Франко все заперечував, але це не врятувало його від наслідків: кандидатуру Джеймса прибрали із номінантів на “Оскар” у 2018 році. А після всього цього галасу Франко взагалі зник з радарів.

Але зовсім недавно актор вирішив зізнатися у скоєному в інтерв'ю Джессі Кейглу в його подкасті SiriusXM, де докладно розповів про свої зв'язки зі студентками кіношколи та про те, як він боровся із сексуальною залежністю. Також актор пояснив, чому "пішов у тінь" на довгий час.

Коли я викладав у школі, у мене дійсно були зв'язки зі студентками, і я розумію, що це неправильно. Я не для цього відкривав школу. Я не відбирав дівчат спеціально, які будуть у мене вчитися. Це був моїм планом. Але були випадки, коли я мав сексуальний зв'язок за взаємною згодою, і я не повинен був цього робити,

- Згадував 43-річний Джеймс.

Він зізнався, що після того, як на його адресу посипалися звинувачення, актор був збентежений і вирішив ненадовго втекти і замовкнути.

“Тоді деякі люди були засмучені через мене, тому я вирішив, що мої слова ні до чого, потрібно вислухати їх,” – зізнався актор.

Читайте також:На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі

Франко відкрив свою таємницю, що він лікувався від сексуальної залежності з 2016 року, тому мав проблеми з поведінкою зі студентками. До цього актор страждав від алкозалежності, але йому вдалося подолати її.

Це такий сильний наркотик. Найпідступніше те, що я був тверезий і не вживав алкоголь. Весь цей час я ходив на збори і навіть закликав інших людей робити це,

– говорив актор.

Також Джеймс зазначив, що його залежність спричиняла біль його дівчатам, з якими він зустрічався тривалий час. Актор каже, що він не міг з собою нічого вдіяти та постійно зраджував їм. Але все змінилося, коли знаменитість зустрів Ізабель Пакзад, тепер актор намагається контролювати максимально.

Також Франко сказав, що він зобов'язаний виплатити близько двох мільйонів доларів дівчатам, які постраждали від його дій.

Статті на тему