Edit page title Джеймса Франка звинуватили у сексуальних домаганнях
Edit meta description Адвокат актора дав перші коментарі. Подробиці читайте у нашому матеріалі. 41-річного голлівудського актора звинуватили у сексуальних домаганнях

Close edit interface
UA
RU

Джеймса Франка звинуватили у сексуальних домаганнях

Редагувати переклад
Адвокат актора дав перші коментарі. Подробиці читайте у нашому матеріалі. 

Джеймса Франка звинуватили у сексуальних домаганнях-Фото 1

41-річного голлівудського актора звинуватили у сексуальних домаганнях до студенток акторської школи. Як повідомляє New York Times, одразу дві учениці подали позов на Джеймса Франка. До речі, дівчата відвідують курси з 2014 року.

Студентки повідомили, що актор пропонував їм ролі у фільмах в обмін на участь у зйомках сексуального характеру. У позові, поданому вчора до Верховного суду Лос-Анджелеса, вони заявили, що програма навчання була лише способом схиляння молодих жінок до сексуальних дій.

Читайте також: Зірки, чия скандальна поведінка ледь не коштувала їм кар'єри

Також дівчата розповіли, що до них чіплялися не лише голлівудський актор, а й інші викладачі у школі. «Ці дії і призвели до обстановки харассмента та сексуальної експлуатації як у класі, так і поза ним», — йдеться у судовому позові.

Сам актор повністю заперечує цю інформацію. Адвокат Джеймса Франка, Майкл Плонскер, назвав позов «погано поінформованим» і має намір спростовувати цю інформацію.

Джеймс не тільки повністю захищатиме себе, але й вимагатиме відшкодування збитків від позивачів та їхніх адвокатів за подання цього образливого позову,

- Розповів адвокат актора.

Нагадаємо, що минулого року Джеймс Франко не отримав номінації на «Оскар» через сексуальний скандал. Тоді одразу п'ять дівчат звинуватили його в неналежній поведінці.  

Раніше ми розповідали, що інший голлівудський актор, Роберт Де Ніро також був звинувачений у харассменті. 

Статті на тему