Edit page title Джиджі Гадід обіцяє пожертвувати свій місячний заробіток на допомогу Україні
Edit meta description Джиджі Гадід обіцяє пожертвувати свій місячний заробіток на допомогу Україні - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джиджі Гадід обіцяє пожертвувати свій місячний заробіток на допомогу Україні

Редагувати переклад
Топ Модель Джиджі Гадіднаписала у своєму Instagram, що пожертвує весь отриманий прибуток від показів під час місяця моди на допомогу Україні, яка зазнала нападу російських військ. 

Джиджі Гадід

«Графік місяця моди означає, що я і мої коллеги часто змушені представляти нові колекції у тяжкі та травматичні періоди історії. Ми не контролюємо більшості наших робочих графіків, але ми хотіли б дефілювати «за» щось. Як і моя подруга і колега Міка Арганаразобіцяємо пожертвувати свої доходи від шоу сезону осінь-зима 2022/2023 на допомогу тим, хто потерпає від війни в Україні. Також я продовжуватиму підтримувати тих, хто переживає те саме в Палестині», — зауважила топмодель на офіційній сторінці в Інстаграм. 

Джіджі має палестино-голандське походження. Її батько – палестинський підприємець Мохамед Гадід, а мати – голландська модель Іоланда Хадід. І Джіджі, і її сестра Белла підтримують батьківщину батька, Палестину, у палестино-ізраїльському конфлікті, який триває вже десятки років.

#ВсеБудеУкраїна!

Статті на тему