UA
  RU

  Емджей Родрігес стала першою трансгендерною актрисою, яка виграла "Золотий Глобус"  

  Зірка “Пози” минулого року увійшла до історії як номінантка “Еммі”, а у 2022 вона – вже повноцінна лауреатка. 


  Минулої ночі 31-річна Емджей Родрігес, відома за ролі Б'янки Євангелісти у серіалі FX "Поза", забрала додому статуетку премії "Золотий Глобус". І в даному випадку трансгендерна актриса увійшла в історію, ставши першою і поки що єдиною, удостоєною такої нагороди. 

  Емджей Родрігес стала першою трансгендерною актрисою, яка виграла "Золотий Глобус" -Фото 1

  До того ж для самого серіалу “Поза”, який стартував у 2018 році, перемога Родрігес стала дебютною, адже раніше історія про андеграундний рух культури балів ігнорувалась “Золотим Глобусом”, коли справа доходила до нагород. 


  Минулого літа Родрігес також вписала своє ім'я в історію, ставши першою трансгендерною актрисою, номінованою на "Еммі". Втім тоді нагорода так і не дісталася їй. 

  Незважаючи на те, що в “Позі” представлено найбільшу кількість акторів-трансгендерів, раніше зірки серіалу неодноразово говорили про те, як усілякі премії ігнорують їхній внесок в історію телевиробництва. 

  У 2020 році колеги Родрігес за “Позою”, а саме: Індія Мур та Анжеліка Росс, розкритикували премію “Еммі” за ігнорування темношкірих та трансгендерів як лауреати.  


  "Те, що шоу про трансгендери, які створили власну культуру, продовжують ігнорувати, можна назвати когнітивним дисонансом", - зазначила Мур, яка в "Позі" грає плутанину, що вирішила стати моделлю, - Енжел Євангелісту.

  Емджей Родрігес стала першою трансгендерною актрисою, яка виграла "Золотий Глобус" -Фото 2

  Анжеліка Росс, яка зіграла темношкіру жінку-трансгендера Кенді Феросіті, ретвітнула Мур і щиро висловила в Інстаграмі свою думку.   Читай також: Як зірка серіалу "Гра в кальмара" Хо Ен Чон справлялася зі стресом після успіху шоу 

  «Я хочу, щоб ви знали: я плачу не через премію чи номінацію. Я хочу, щоб ви розуміли, що я так утомилася. Ті з вас, хто мене знає, усвідомлюють, що я працюю не лише на екрані або за його межами, але я також над тим, щоб наше суспільство цінувало трансгендерів та їхнє життя”. 


  У неділю Родрігес відсвяткувала свою перемогу, поділившись радісними новинами з передплатниками в інстаграмі. 

  «Вау! Так виглядає найкращий подарунок на день народження! Велике дякую! Це той момент, який прочинить двері в майбутнє для багатьох талановитих особистостей. Вони побачать, що таке більш ніж можливо. Вони побачать, що молодій латиноамериканській дівчині з Нью-Джерсі, яка мріяла змінювати думку оточуючих, все вдалося. Завдяки коханню. Мої молоді ЛГБТК-дітки, знайте, що двері для вас тепер відчинені. Вперед до зірок!”, - написала ЕмДжей Родрігес. 

  Актриса також подякувала за здорове суперництво актрис, які були номіновані в одному слоті з нею: Дженніфер Еністон, Елізабет Мосс, Крістін Баранскі та Узо Адубу. 


  «Номінантки, знайте, що ви королеви. Я така рада, що поділяю місце поряд з вами. Кожна з вас є феноменальною”. 

   

  Статті на тему