Edit page title Емілі Ратажковські розповіла про пережите насильство в юності
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Емілі Ратажковськи розповіла про пережите насильство в юності – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Емілі Ратажковські розповіла про пережите насильство в юності

Редагувати переклад
Модель розповіла у фарбах про свої емоції на той момент.
Емілі Ратажковські розповіла про пережите насильство в юності.

Instagram / @ emrata

 

Незабаром у продаж надійде перша книга-есе “Моє тіло” 30-річної Емілі Ратажковські, в якій модель поділилася безліччю інтимних подробиць зі свого життя: вона розповіла про модельну кар'єру, жінок у її житті, про свою вагітність та пологи. Напередодні виходу особистих мемуарів моделі, в Мережі з'явилися нові вичавки з її нової книги: там вона зізналася, що коли вона була ще зовсім юною, над нею було скоєно сексуальне насильство. Про це повідомляє видання Daily Star.

У книзі Емілі згадала, що її, 15-річну дівчинку, схилив до сексу її 16-річний бойфренд на ім'я Оуен. Погіршило ситуацію те, що модель була ще незайманою і цей момент назавжди залишив рубець у її пам'яті:

Чому тоді юна я не кричала на все горло про те, що трапилося? Хто навчив мене мовчати? Це був секс без згоди, і я нікому про це не розповідала. Я так ненавиділа себе. Я була така молода і раніше у мене не було ні з ким близькості,

- йдеться в одному епізоді з книги "Моє тіло".

Нагадаємо, що це не перше зґвалтування у житті Емілі Ратажковські. Раніше модель публічно розповідала про те, що над нею було скоєно сексуальне насильство у 2012 році, коли їй було 20 років. Тоді молода дівчина брала участь у відвертій фотосесії для журналу Darius. Ратажковськи згадувала, що фотограф Джонатан Ледер запросив її для зйомки до себе додому, почастував її вином, щоб дівчина розслабилася, а потім порадив їй оголитися перед камерою. Модель невиразно пам'ятає, що відбувалося через випитий алкоголь, але дещо їй вдалося пригадати.

Я не пам'ятаю романтики та поцілунків, але виразно пам'ятаю, що його пальці різко опинилися в мені.

Емілі також розповіла, що їй вдалося перервати неприємні дії з боку фотографа, але вона все ж таки залишилася на ночівлю у кривдника і пішла від нього тільки під ранок.

Читайте також: Зейн Малік визнав, що вчинив домашнє насильство над Джіджі та Іоландою Хадід

Цими та іншими подробицями свого життя поділилася модель у мемуарах “Моє тіло”, а ми вже з нетерпінням чекаємо на їх вихід.

 

Статті на тему