UA
RU

Емма Вотсон відповіла на чутки про завершення кар'єри 

Незважаючи на те, що актриса вважає за краще вести відчужений спосіб життя, від роботи вона вважає за краще не відмовлятися. 

Емма Вотсон відповіла на чутки про завершення кар'єри.

Останнім часом фанати зірки не лише франшизи “Гаррі Поттер”, а й таких картин як “Добре бути тихонею”, “Ною”, “Колонія” Дігнідад”, “Красуня і чудовисько” та інших занепокоїлися, що їхній ідол вирішила покінчити з акторською кар'єрою. Або хоча б поставити її на паузу. Минулого четверга видання The Daily Mail задало тренд на новину про те, що Емма Вотсон наважилася кинути свою роботу заради стосунків із нинішнім бойфрендом.  

Втім, онлайн-чуткам потрібно було не надто довго циркулювати, адже буквально через тиждень після появи пліток представник Емми Вотсон пояснив, що саме відбувається у житті дівчини. 

Читай також: Брітні Спірс розповіла, які харчові звички допомогли їй навести тіло у форму. 

Так, з упевненістю переконуємо всіх шанувальників таланту 30-річної актриси, що поки що вона не збирається кидати акторство. Менеджер Емми Вотсон, Джейсон Вайнберг, спростував чутки та розповів виданню Entertainment Weekly, Хоча соцмедіа дівчата не оновлюються, ставити свою кар'єру на паузу вона не має наміру. Більше від чоловіка не було жодних коментарів. 

Емма Вотсон відповіла на чутки про завершення кар'єри.

Нагадуємо, що в біографії Інстаграм-акаунта Емми Вотсон на даний момент значиться, що її офіційна сторінка в соцмережі не діє і не оновлюється, а фото її профілю - звичайна чорна іконка.  

Востаннє у новому образі глядачі бачили Емму рік тому, коли в кінотеатрах з'явилася картина Грети Гервіг "Маленькі жінки" із Сіршею Ронан, Флоренс П'ю, Тімоті Шаламе, Лорой Дерн та Меріл Стріп. 

У листопаді 2020 року Емма Вотсон зробила публічний вихід зі своїм бойфрендом Лео Робінтоном у Лондоні під час прогулянки у парку. Ходять чутки, що пара зустрічається вже півтора роки, а сама дівчина вже познайомила своїх батьків із молодим бізнесменом із Лос-Анджелеса. 

Про чоловіка мало що відомо, а з початку їх з Еммою відносин, особливо з часів появи фото їх цілуються, Лео вилучив свій обліковий запис у соцмережі Інстаграм. З того часу пару рідко бачили разом, але, здається, що їхні стосунки лише стають міцнішими. 

Статті на тему