UA
RU

Емма Вотсон прокоментувала інформацію про завершення кар'єри 

Актриса особисто відповіла на заяви преси, які шокували багатьох шанувальників зірки “Маленьких жінок”. 
Емма Уотсон прокоментувала інформацію про завершення кар'єри.

Емма Вотсон вирішила прояснити ситуацію особисто, щоб не підживлювати чутками спраглий натовп. 

31-річна актриса повернулася в соціальні мережі в понеділок вперше за дев'ять місяців, щоб спростувати чутки про її життя, у тому числі про її передбачуване завершення кар'єри та можливі заручини з хлопцем Лео Робінтоном. 

«Дорогі шанувальники, чутки про те, заручені чи ні, чи завершена моя кар'єра — це спосіб підвищувати трафік онлайн-видань щоразу, коли з'ясовується, що вони вірні чи не відповідають дійсності. Якщо я матиму новини — обіцяю, я поділюся ними з вами», — офіційно заявила Емма Вотсон.  

Актриса продовжила: “В даний час відсутність новин від мене розцінюйте як тихе проведення часу під час пандемії у спробах спекти хліб, піклуватися про близьких і робити все можливе, щоб не сприяти поширенню вірусу, який вплинув на таку величезну кількість людей. Я посилаю вам своє кохання, сподіваючись, що ви в порядку і щасливі в ці дивні часи. І ще раз дякую всім, хто так важко працює, зберігаючи нас усіх у безпеці”. 

На вихідних акторка “Маленьких жінок” та Робінтон були помічені тими, хто виходив з магазину в Лос-Анджелесі. Публічна поява - рідкість для суперсвітловий пари, яка вперше вступила в романтичні відносини у жовтні 2019 року, і з тих пір вважає за краще триматися в тіні. 

Читай також: Меган Маркл упіймали на черговій брехні 

Емма Уотсон прокоментувала інформацію про завершення кар'єри.

Перед походом магазинами на вихідних пару востаннє помітили під час кави-брейку в лондонському районі Примула-Хілл у листопаді 2020 року.  

Вперше Робінтон був ідентифікований як хлопець Вотсон у квітні 2020 року, але про бізнесмена з Лос-Анджелеса відомо небагато. Повідомляється, що він видалив усі свої соціальні мережі після того, як новина про їхні стосунки стала загальнодоступною через появу знімків їхніх поцілунків два роки тому. 

Раніше цього року ім'я Емми Вотсон почало з'являтися у трендах соціальних мережах після того, як The Daily Mail опублікувало онлайн-повідомлення про те, що актриса вирішила припинити кар'єру та творчу діяльність. 

Проте її менеджер Джейсон Вайнберг спростував цю інформацію, заявивши виданню Entertainment Weekly: «Акаунти Еми в соціальних мережах неактивні, але її кар'єра – ні»  

Вотсон не був пов'язаний з жодним кінопроектом з часів виходу фільму «Маленькі жінки» у грудні 2019 року. 

 

Статті на тему