UA
RU

Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних відносинах

Редагувати переклад

«Вони все ще залишаються гарними друзями», — підтверджує джерело, наближене до зірок.

Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних відносинах-Фото 1

Так, 28-річний співак та актриса, а тепер ще й режисерка, 38-річна Олівія Вайлд вирішили поставити стосунки «на паузу» після майже 2 років, проведених разом.
«Він все ще їздить турами та часто буває закордоном. Вона сфокусована на своїх дітях та роботі у Лос-Анджелесі. Це рішення було ухвалене мирним шляхом», — каже анонімний джерело.
Ті, що голлівудські зірки залишилися друзями зрозуміло, адже 15 листопада Вайлд, а також її двоє дітей були помічені на концерті Гаррі Стайлза у Лос-Анджелесі. Минулого місяця актриса також була на концерті ексбойфренда, проте вже тоді було видно, що вони як пари більше не існують. Раніше зірки любили показувати публіці свої почуття, проте востаннє їх поцілунки вдалося зафільмувати папараці лише у вересні 2022 року.
 
Очевидно, що проблема лише в тому, що у цих двох зовсім різні пріоритети по життю. Хоч би що там було, але людям із великою різницею у віці, досить тяжко лишатися разом та зберігати не лише почуття, а й спільну мету.
 
Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних відносинах-Фото 2
 
Стайлз, який продовжує подорожувати світом зі своїм туром, та Олівія Вайлд вперше були помічені разом в об'єктивах папараці у січні 2021 року — на весіллі спільного друга. Упродовж нетривалих стосунків Вайлд та Стайлзу довелося пережити чимало драм. Так, наприклад, скандали навколо фільму «Не хвилюйся, сердешко» не вщухали навіть після його прем'єри. Говорили, що режисерка та виконавиця головної ролі — Флоренс П'ю ненавидять одна одну.
 
«Публічний тиск був для них складним фактором. Протягом стосунків у них були свої злети та падіння», — стверджує друг обох голлівудських зірок.
У вересні творцям фільму «Не хвилюйся, серденько» довелося відреагувати на плітки у публічному зверненні.
 
Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних відносинах-Фото 3
«Як команда ми не вважали за потрібне коментувати абсурдні розмови навколо фільму, яким ми так пишаємося, але ми відчуваємо, що нам потрібно скорегувати чутки від анонімних джерел», — відповіла команда, та зауважила, що Вайлд — чудова лідерка та режиссерка.
Протягом існування їх разом як парій і Вайлд, і Стайлз уникали розмов про свої відносини, та навіть ніколи публічно не стверджували, що вони перебувають у стосунках. Проте чисельні знімки вкоханих разом чітко давали зрозуміти, що актриса та співак дуже щасливі.

Статті на тему