UA
RU

Харві Вайнштейн заплатить велику суму постраждалим акторкам

Редагувати переклад
Судові розгляди добігають кінця. 

Харві Вайнштейн заплатить велику суму постраждалим актрисам.

Голлівудський телевізійний магнат Харві Вайнштейн може бути звільнений із в'язниці з правом не визнавати своєї провини. Про це повідомили New York Times, посилаючись на шістьох адвокатів, які ведуть справу продюсера, звинуваченого в сексуальних домаганнях і харассменті. 

Читайте також: Принц Ендрю відмовився від королівських обов'язків

Досягнути мирної угоди Вайнштейну допомогла сума у ​​25 мільйонів доларів, які він зобов'язаний буде виплатити потерпілим від його рук жінкам. За словами адвокатів, понад 30 акторок та колишніх співробітників Вайнштейна, які подали до суду на магната за звинувачення, починаючи від сексуальних домагань до зґвалтування, погодилися на угоду. Але варто зазначити, що на даний момент суд не затвердив і не підписав цю угоду. 

Тепер, коли компанія Weinstein знаходиться на межі банкрутства, а Харві збирається постати перед судом, це врегулювання забезпечить усім, хто виживе, можливість одужати і можливість просуватися вперед в їх кар'єрі без шкоди від Харві, 

- Розповів виданню New York Times один із позивачів. 

Крім того, таку суму виплатить Харві Вайнштейн не зі своєї кишені. Усі витрати на себе візьме The Weinstein Company, яка зараз і так проходить процедуру банкрутства.

Статті на тему