UA
RU

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці

Редагувати переклад
Чи є дедлайн для успіху? Ні, ні та ще раз ні!

У якому віці треба сказати собі: «Все, твій поїзд поїхав, люба!» Наша відповідь: немає такого віку. Так, іноді спостерігати за тим, яких кар'єрних висот вимагають ваші ровесники дуже непросто.

Поки ваша подруги виходять заміж і обзаводяться дітьми, ви все не можете вибратися з чергової депресії? Ваша однокласниця проводить відпустку на Міконосі, а ви можете мріяти у кращому разі про поїздку до бабусі до села? Знаєте що, якщо ваше життя складається не так, як ви хотіли, хоча вам вже 30, 35, 40 і більше – це не означає, що настав час опускати руки. Успіх вимірюється не віком, а тяжкою роботою та наполегливістю. Тримайте порцію натхнення!

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці.

Софія Вергара

До 21 року Софія Вергара пережила розлучення і стала самотньою матір'ю. Поки її син Маноло ріс, вона продовжувала робити спроби в кіно та моделінгу, але справжній успіх до Вергари прийшов у 37 років, коли їй запропонували роль Глорії Прітчетт у серіалі «Американська сімейка». Тепер Софія не просто акторка, а акторка з найвищого ешелону. Її називають однією з найбільш високооплачуваних телезірок сучасності. До речі, у 43 роки Вергара вийшла заміж за актора Джо Манганьєлло, так що їй вдалося і побудувати кар'єру, і знайти кохання свого життя у віці «близько сорока». 

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці.

Віра Вонг

До того, як стати найвідомішим дизайнером весільних суконь, Віра Вонг професійно займалася фігурним катанням, випробовувала свої сили в журналістиці та працювала модним редактором. Лише у 40 років жінка зрозуміла, що її покликання – це дизайн одягу. Тоді вона почала відшивати свої легендарні весільні сукні та будувати імперію під назвою Vera Wang. Який ми можемо винести урок? Професія, яку ви вибираєте на початку шляху, не завжди може призвести до успіху, тому запитайте себе відверто, чи займаєтесь ви.

Читайте також: 5 РЕЧІ, ЯКІ УСПІШНІ ЖІНКИ НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ НА РОБОТІ

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці.

Джулія Чайлд

Ви могли повірити в те, що до 40 років Чайлд навіть не знала, як приготувати найбанальнішу страву? А ми її запам'ятали як гуру кулінарії з кількома авторськими програмами та книгою «Освоюючи мистецтво французької кухні». Однозначно, Джулія викликала фурор як для кухаря-любителя. За популярністю вона може навіть позмагатися з нашою сучасниккою — Мартою Стюарт, яка також досягла успіху досить пізно — у 50 років.

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці.

Віола Девіс

Незважаючи на те, що Девіс успішно закінчила один із найкращих американських вищих у галузі мистецтва та музики — Джульярдську школу, їй ніяк не вдавалося реалізувати свої амбіції в кіно. Але визнання, хоч і із запізненням, таки прийшло. Актриса разом із Меріл Стріп зіграла роль у фільмі «Сумнів» і наступного ранку прокинулася знаменитою. За «Сумнів» Віола була номінована на Оскар у категорії «Найкраща акторка другого плану», а отримала статуетку за роль у фільмі «Огорожі». Але це ще не всі титули. У 51 рік Девіс стала першою афро-американською актрисою, яка стала володаркою відразу трьох престижних нагород - Еммі, Оскара та Тоні. 

Відомі жінки, які стали успішними у зрілому віці.

Джоан Роулінг

Напевно, немає жодної людини, яка б не була знайома з ім'ям автора книг про Гаррі Поттера. Але все могло скластися інакше, адже письменницька кар'єра Роулінг довго не складалася. Та й не лише кар'єра. До тридцяти років Джоан була одинокою матір'ю з двома дітьми, страждала від клінічної депресії і жила на державному посібнику. У момент найсильнішого розпачу Роулінг почала писати історію про хлопчика-чарівника. Однак і тут все не було гладко: рукопис відкинули у 12 видавництвах, але лише у «щасливому», 13-му видавництві повірили в талант Джоан Роулінг. 

Статті на тему