UA
RU

Кая Гербер зустрічається з актором, який зіграє Елвіса Преслі 

Редагувати переклад

Остін Батлер не лише талановита зірка Бродвея, а й підкорювач дівочих сердець. 

Здається, донька Сінді Кроуфорд не любить надовго залишатися самотньою, тому після розриву з Джейкобом Елорді дівчина швидко знайшла заміну красеня-актора. 

Кайя Гербер зустрічається з актором, який зіграє Елвіса Преслі.

На даний момент модель і, можливо, в майбутньому перспективна актриса зустрічається з Остіном Батлером, якого вибрав режисер Баз Лурман на роль молодого Елвіса Преслі свого майбутнього фільму. 

“Вони тільки недавно почали зустрічатися. Кая вважає, що Остін дуже милий. Їм весело впізнавати один одного”, — розповіло джерело Page Six. 

Крім того, що красень-блондин подобається самій моделі, так і батьки дівчини - Сінді Кроуфорд і Ренді Гербер підтримують стосунки молодих людей, тому що вони бажають своїй доньці лише щастя. 

Кайя Гербер зустрічається з актором, який зіграє Елвіса Преслі.

Читай також: Екстаз та тригери: Найбільш дискомфортні сцени першого сезону “Ейфорії” 

Втім, ні Кайя, ні Батлер не коментували припущення про те, що вони стали парою. Однак, і підтвердження поки що тільки припущень і домислів у преси є. Так, 20-річній Гербер і 30-річному Батлеру вперше приписали роман, коли їх зняли папараці, які разом залишають тренування з йоги в Лос-Анджелесі. Після дует помітили в аеропорту, звідки вони, ймовірно, відлітали разом на різдвяні канікули. 

Минулі стосунки Гербер завершилися в листопаді 2021 року, коли стало відомо, що дівчина та 24-річний актор Джейкоб Елорді, найвідоміший за роль Нейта у серіалі "Ейфорія", розлучилися після року стосунків. 

Кайя Гербер зустрічається з актором, який зіграє Елвіса Преслі.

Незважаючи на те, що акторка нового сезону "Американської історії жахів" не стала коментувати розрив, Елорді дав у грудні інтерв'ю для видання. Men's Health, в якому він зазначив, як багато чому навчили його стосунки з колишньою дівчиною у контексті слави.  

"Вона чудово справляється з публічністю", - зауважив Елорді, якого після розлучення з моделлю помічали в компанії блогера та ютубера Олівії Джейд Джаннуїлі. 

Що ж до Остіна Батлера, то в нього теж досить значний список колишніх дівчат. Так, раніше зірка фільму "Одного разу в Голлівуді" зустрічався з Ванессою Хадженс, з якою він розлучився після 9 років стосунків у 2020 році. Після цього чоловіка помічали в компанії дочки Джонні Деппа — Лілі-Роуз, але стосунки, здається, тривали недовго. 

Статті на тему