UA
RU

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей

Редагувати переклад
Кейт та Вільям ніколи не кричать на дітей і приділяють багато часу їхньому вихованню. 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 1

Королівська сім'я старанно шанує традиції, але нинішнє покоління акуратно впроваджує нові. Це стосується як одягу, так і дітей. Розповідаємо, як у сім'ї монархів виховують нащадків та майбутніх спадкоємців престолу.

Читайте також: Модна бунтарка: як принцеса Діана порушувала королівські традиції

 

Традиції та сучасний підхід 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 2

У XXI столітті неможливо слідувати тим самим правилам, що й кілька століть тому. Тому не дивно, що Кейт Міддлтон та принц Вільям використовують комбінований метод виховання, віддаючи шану королівським традиціям і не забуваючи про сучасні. 

Кейт багато почерпнула зі свого дитинства та виховання, особливо вплинула на її підхід до материнства бабуся: 

У мене була дивовижна бабуся, яка присвячувала нам багато часу, грала з нами, займалася декоративно-ужитковим мистецтвом, ходила в теплицю, щоб займатися садівництвом, готувала з нами.

Розмова на рівні

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 3

Не раз журналісти зазначали, що Кейт та Вільям під час розмови з дітьми завжди сідають або беруть їх на руки, щоб бути з ними на одному рівні. Напевно так роблять багато батьків і не тільки, але абсолютно не всі монархи і громадські люди. На одному з офіційних заходів королева трохи лаяла Вільяма за те, що він присів поговорити з Джорджем. 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 4

Для Кейт і Вільяма це спосіб показати дітям, що вони важливі для них, а на слова, які намагаються донести, варто звернути особливу увагу. Фахівці називають такий підхід технікою «активного слухання», коли людина слухає слова свого співрозмовника, а їхні очі знаходяться на одному рівні. Тому фішку можна використовувати у вихованні дітей, а й у ділових переговорах. 

Читайте також: Члени королівської родини, яких потрібно фолловити у Instagram

Діти найважливіше 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 5

Дітям у королівських сім'ях приділяється багато уваги: ​​вони обов'язково є няні, манери завжди відточується. Експерти з поведінки відзначають, що Кейт та Вільям завжди, у тому числі на публіці, приділяють багато уваги дітям. 

Хтось із малюків обов'язково буде на руках у Кейт або Вільяма, а обидва батьки не йдуть попереду дітей, показуючи таким чином свої переваги, а завжди на одному рівні. 

Розмова як із дорослими 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 6

Коли справа доходить до питань дітей на складні теми, Кейт та Вільям не намагаються брехати чи не домовляти. 

Хоч і не хочеться їх лякати, я вважаю доречним розповідати простими словами і відповідно до віку,

- Коментує герцогиня.

Це стосується як розмов на тему Голокосту, так і коронавірусу або карантину.

Читайте також: 6 захоплюючих книг для тих, хто одержимий королівською сім'єю

Кохання на публіці 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 7

Замість того, щоб позувати на камери або репортерів, Кейт завжди стежить за емоціями Шарлотти, Джорджа або Луї і активно реагує на них. Не раз ми бачили кадри, на яких герцогиня сміється, активно жестикулює, реагуючи на поведінки дітей, або щиро дивується.

У той самий час королева Єлизавета II неспроможна дозволити собі таку поведінку на офіційних заходах, у тому їхня велика різниця. 

Жодних криків 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 8

Підвищувати голос, тим паче на дітей, — це не по-королівськи. Ніколи представник монаршої сім'ї не крикне на дитину в публічному місці або вдома, натомість усе вирішується мирним способом та переговорами. 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 9

Якщо дитина веде себе неналежно і починає вередувати на публіці, батько нахиляється до нього і тихо пояснює щось на вухо, а не кричить. Вдома Кейт та Вільям практикують такий самий підхід — жодних криків. Також герцоги використовують метод «диван для бесіди» та ніколи не карають дітей.

Дитину відводять на диван, якщо той кричить чи вередує, розмовляють із нею і пояснюють, що у поведінці неправильно. Що стосується виховання, Вільям та Кейт не грають у «поганих» та «хороших» поліцейських, а дотримуються єдиного фронту. 

Читайте також: HBO зніме сатиричний серіал про британську королівську сім'ю

Спільне проведення часу 

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 10

Спільні розваги і ігри - теж свого роду данина старим традиціям королівської сім'ї, яка, проте, добре вкладається в сучасні способи виховання. Герцоги багато часу приділяють сімейному дозвіллі: разом грають у спортивні ігри, бігають, малюють, читають книги, відвідують музеї, роблять вироби вручну. 

Виховання цінностей

Як у королівській сім'ї виховують та карають дітей-Фото 11

Змалку Кембриджські герцоги привчать дітей до певних цінностей, залучають їх до благодійності і записують важливі відеозвернення. Наприклад, одного разу вся сім'я роздавала пакети із продовольством у рамках волонтерської ініціативи.

Статті на тему