UA
RU

Келлі Осборн вперше розповіла, що призвело до її наркозалежності 

Редагувати переклад
Вікодін в 13 років пізніше перетворився на героїн. 

Келлі Осборн розповіла, що прийом сильнодіючого знеболювального після операції через тонзиліт у підлітковому віці став каталізатором темної спіралі, в яку вона потрапила, що й призвело до залежності. 

"В результаті їм довелося зробити мені божевільну операцію, а потім вони дали мені вікодін, і це було все, що мені було потрібно", - поділилася колишня ведуча шоу "Fashion Police" в Red Table Talk в середу.  

"Вікодін для 13-річної дівчинки", - з тривогою відзначила ведуча Джада Пінкетт Сміт, а її мама і ведуча Едрієн Бенфілд-Норріс додала: "Я не можу в це повірити". 

Осборн додала, що на той час вона боролася із проблемами низької самооцінки. Келлі розповіла, що тоді у неї часто виникали думки на зразок тих, що шепочуть нам, що ми негарні, недостатньо добре, ми нікому не подобаємось. Ліки своєю чергою заглушували негатив.   

«Мені здавалося, що мене раптом обійняли і дали зрозуміти, що все добре». 

Проте колишня зірка MTV зізналася, що її проблеми із залежністю швидко вийшли з-під контролю. 

"Дуже швидко я перейшла від вікодину до перкосета, від перкосета до ... героїну, зрештою, тому що він був дешевшим", - розповіла Келлі.

Читай також: Спроба не катування: Кейт Міддлтон хоче помирити Вільяма та Гаррі 

Келлі Осборн вперше розповіла, що призвело до її наркозалежності.

«Мене спіймали на покупці, а наступного дня мама відправила мене до реабілітаційного центру». 

Осборн, дочка рокера Оззі Осборна та колишньої свідомої шоу «The Talk» Шерон Осборн, сказала, що вона майже ніколи не була твереза ​​на піку своєї залежності.  

«Я ніколи не ходила на тверезу роботу. Я ніколи не ходила на вечерю тверезу. Я нічого не робила у тверезому стані». 

Осборн, яка протягом багатьох років проходила реабілітацію, вирішила кинути пити назавжди у 2017 році.  

Проте у квітні цього року колишня зірка «Осборнс» зізналася, що зірвалася після чотирьох років тверезості, перш ніж усе «повернулося на круги своя».  

Осборн розповіла провідним "Red Table Talk", що її проблема з алкоголем знову стала настільки серйозною, що вона сама викидала повні пляшки випивки. Цього разу через те, що у неї трапився рецидив на очах свого хлопця Еріка Брегга, їй стало соромно більше, ніж будь-коли раніше. 

«Я була вдома біля свого бойфренда. Я лежала на дивані та їла піцу. Він глянув на мене і відчула, як саме. І я зрозуміла, що не хочу, щоб він колись більше так дивився на мене. Мені не стало краще від цього погляду. Я подумала, що я все-таки творю”? 

Келлі зізналася, що їй було соромно через те, що вона вперше почала переживати через те, як він почувається, і усвідомила, що її турбує, як її поведінка впливає на нього. 

«Я хочу бути найкращою версією себе із сім'єю, бойфрендом, друзями, а тоді я такою не була. Я була дуже далекою від цього. Раніше в мене ніколи не було хлопця, який би підтримував мене. У цьому сенсі він дуже комунікабельний і приголомшливий. І він подобається моїм батькам, то це здорово”. 

Статті на тему