UA
RU

Кінець параду: Джулія Фокс та Каньє Вест розлучилися 14 лютого 

Редагувати переклад

Звичайно, ми знали, що кохання живе недовго, але обговорювана пара 2022 року не змогла протриматися навіть три місяці у відносинах. 

Відверто кажучи, ніхто не вірив у те, що Каньє Вест так незабаром після розлучення з Кім Кардаш'ян вирішив стати розсудливим, і завести нову подружку. Або все ж таки музу, як любила себе називати Джулія Фокс. Публіка говорила про контракти та договірні відносини, але якщо подібні умови і були, то однозначно одна зі сторін розірвала всі домовленості значно раніше за термін. Так, надзвичайно дивний роман Каньє Веста та Джулії Фокс закінчився гучним фіаско. 

Кінець параду: Джулія Фокс та Каньє Вест розлучилися 14 лютого -Фото 1

Зірка єдиної картини у своїй фільмографії “Необроблені коштовності” та репер Йє закінчили свої відкриті стосунки лише через 6 тижнів побачень. 

«Джулія та Каньє залишаються добрими друзями та колегами, але вони більше не разом», — заявив представник актриси у коментарях для видання Page Six. 

Розрив стався після того, як 44-річний Вест провів недільний Суперкубок у соцмережах, де поділився тирадою про те, що він вирізав виконавця Кіда Каді з нового альбому. Крім того, Вест не оминув увагою і нового хлопця своєї колишньої дружини, назвавши Піта Девідсона декількома неприємними термінами. Каньє Вест виставив у своєму акаунті зображення Кім та Піта, зняте папарацці, і, звичайно, не втримався від парочки шпильок та ненормативної лексики. 

Кінець параду: Джулія Фокс та Каньє Вест розлучилися 14 лютого -Фото 2

Читай також: Чому сльози роблять жінку слабшою в очах громадськості

Ні 28-річний Девідсон, ні 41-річна Кардаш'ян не відреагували на тираду Веста. Незважаючи на те, що Суперкубок проходив для Уеста онлайн, він все-таки зробив перерву від "важкої роботи в соцмережах" і звернув увагу на гру, а також на своїх дітей, разом з якими прийшов на змагання. Втім, діти, як помітно на відео, знятим самим Вестом, були не дуже раді можливості провести "якісно" час із батьком. 

Коли Вест запитав своїх нащадків, чи хороші місця, ні Норт, ні Сейнт не знайшлися, що відповісти, проігнорувавши батька. 

Тим часом засновниця бренд Skims та зірка шоу “Saturday Night Live” вирішили провести День святого Валентина за класичною схемою – у ресторані у Брукліні. Пара була помічена, що виходять з автомобіля, перш ніж вирушити на романтичну вечерю. Девідсон був одягнений, як завжди, кежуально – у широкі джинси, фланелеву сорочку та куртку-бомбер, доповнивши ансамбль елементом розкоші – сонячними окулярами від Prada. 

 

Статті на тему