UA
  RU

  Космос усім: Як пройшов перший політ туристичної місії Ілона Маска

  Редагувати переклад
  Незабаром можна буде планувати свою космічну відпустку.
  
  Космос усім: Як пройшов перший політ туристичної місії Ілона Маска-Фото 1

  Instagranm/@spacex

   

  Борознити простори космосу тепер може кожен, чи той, хто готовий заплатити пристойну суму за квиток. 19 вересня вперше в історії на Землю повернувся туристичний екіпаж Inspiration 4, запущений компанією Ілона Маска.

  SpaceX повідомила у своєму акаунті в Twitter про те, що їхня перша експериментальна капсула успішно приводнилася на простори Атлантичного океану. На борту експедиції було четверо людей: генеральний директор сервісу Shift4 Payments Джаред Айзекман, помічник лікаря з Дитячої дослідницької лікарні Святого Джуда Хейлі Арсено, геолог Сіан Проктор та інженер з обробки даних Крістофер Семброскі.

  Компанія Ілона Маска поділилася відео, де громадянська капсула опустилася на узбережжі Флориди. Звідти ж, з майданчика Космічного центру імені Кеннеді у штаті Флорида, місія Inspiration 4 розпочала свою експедицію 15 вересня. У відкритому космосі туристи пробули близько трьох днів.

  Поки що немає інформації щодо вартості квитків на космічну подорож, і SpaceX також не дає коментарів з цього приводу. Але, за підрахунками видання Time, такий неземний тур можна придбати за 200 мільйонів доларів. Насолода не з дешевих!

  Читайте також: Топ-100 Time: Хто увійшов до рейтингу найвпливовіших людей

  Раніше компанія Ілона Маска презентувала своїх перших туристів, виклавши їхні фото у скафандрах у Instagram. Зараз на сторінці організації вже є відео-привіт із космосу та вдала посадка капсули. 

  Статті на тему