Edit page title У Литві скасували концерт співачки LP через одяг з російською символікою
Edit meta description У Литві відменили концерт американської співачки LP. Причина – відео у соцмережі, на якому LP знялася у худі з російською символікою.

Close edit interface
UA
RU

У Литві скасували концерт співачки LP через одяг з російською символікою

Редагувати переклад

У Литві скасували концерт американської співачки LP. Причина — відео у соцмережі, на якому LP знялася в худі з російською символікою. 

У Литві відмінили концерт співачки LP через одяг з російською символікою-Фото 1

У Литві скасували концерт американської співачки LP, який мав відбутися 4 березня у Каунасі. Про це повідомила адміністрація «Жальгіріс-Арени». Концерт скасували у відповідь на відео, опубліковане виконавицею в соцмережах. LP була одягнена в худі із російською символікою, який їй подарували російські фанати. На відео співачка дякувала своїм прихильникам із рф, раділа подарованій ними листівці, датованій 24 лютого — датою другої річниці вторгнення росії в Україну.

У Литві відмінили концерт співачки LP через одяг з російською символікою-Фото 2

«Жальгіріс Арена» має чітку громадянську та ціннісну позицію – ми рішуче підтримуємо Україну. Наша позиція залишилася твердою – концерт необхідно скасувати. Після підтвердження фактів разом з організаторами заходу ми прийняли спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо звернути увагу як LP, так й інших артистів, які планують заходи в Литві, на те, що ми не терпітимемо меседжів на підтримку країни-агресора», – заявили у «Жальгіріс Арені». 

 

У Литві відмінили концерт співачки LP через одяг з російською символікою-Фото 3

Організатор концерту Medusa Concert також засудили відео: 

«Після того, як вчора ввечері в соцмережах з’явилося неоднозначне відео LP, ми негайно звернулися до менеджменту артистки з проханням роз’яснити ситуацію. Хочемо підкреслити, що ми рішуче засуджуємо російську агресію. І завжди підтримували, підтримуємо і підтримуватимемо Україну. Усі співробітники нашого агентства, як і вся Литва, всім серцем поруч із спустошеною війною країною та її героями. Тому відео, яке поширилося в інтернеті, збентежило та розлютило нас не менше, ніж інших литовців».

Згодом LP видалила скандальне відео. І записала нове, яке адресувала зокрема українцям:

«Я так пишаюся і вдячна своїм шанувальникам у всьому світі. Я знаю, що в країнах Балтії багато біженців з України. І я б хотіла, щоб мої українські друзі знали, як сильно я їх підтримую. Я завжди підтримувала і люблю вас».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / LP

Читайте також: «ЯК УКРАЇНСЬКА НАДУВНА ЛЯЛЬКА»: МЕГАН ФОКС ЗВИНУВАЧУЮТЬ У КСЕНОФОБІЇ ПІСЛЯ ОБРАЗЛИВОГО ДОПИСУ У СОЦМЕРЕЖАХ

Статті на тему