UA
RU

Мандрівка до США: Принципова відмінність принца Вільяма та Кейт Міддлтон від Гаррі та Меган

Редагувати переклад

Востаннє принц Вільям та Кейт Міддлтон були в Америці 8 років тому.

У грудні 2014 року подружжя відвідало США, проте тоді старший син короля Чарльза ІІІ ще навіть не був монархом, який виконує свої робочі обов'язки цілодобово. Брат Вільяма Гаррі був все ще одиноким, а його майбутня жінка Меган Маркл була лише пересічною актрисою, відомою за серіалом «Форс-мажорі».
 
Проте минулої середи принц та принцеса Уельські приїхали до Бостона не тільки, щоб презентувати нагороду Earthshot Prize, але й щоб дати відповідь на питання, хто є королівською парою номер 1. Робоча місія Вільяма та Кейт продемонстрували головні відмінності між справжньою монаршою парою та тою, яка лише любить прикидатися ображеними та недооціненими спадкоємцями престолу.
 

Попри те, що представники Букінгемського палацу не називали візит принца та принцеси Уельських офіційним, він був доволі показовим. Так, 6 грудня принц Гаррі та Меган Маркл відвідають Нью-Йорк для того, аби отримати власну нагороду — Роберта Ф. Кеннеді «Ripple of Hope» за виклик «структурі влади».

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by HRH The Princess of Wales (@princessofwaleswindsor)

 
Відмінності між діями двох королівських сімей важко не помітити. Тож і один із високопоставлених інсайдерів із Букінгемського палацу розповів, у чому саме він вбачає розбіжності між парами.
«Отримувати нагороду — це не погано, проте саме це демонструє фундаментальні відмінності між Вільямом та Кейт, які мають свої конституційні ролі та обов’язки, та працюють заради інших, та іншою парою, яка просто є дуетом селебріті. Вони завжди були популярними, проте зараз вони досягли іншого рівня свого публічного життя — вони інакші особистості».

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@harry_meghan_daily)

Гаррі та Меган отримають нагороду Кеннеді за те, що Керрі Кеннеді, донька Боббі Кеннеді, назвала їх прикладом «моральної мужності» у боротьбі із несправедливістю.
 
Нагадуємо, що резонансне інтерв’ю герцога та герцогині Сассекських з Опрою Вінфрі в березні 2021 року заплямувало репутацію королівської сім’ї, оскільки пара намалювала похмуру картину часу, проведеного в стінах палацу. Гаррі та Меган зайшли настільки далеко, що навіть звинуватили старших членів королівської сім’ї в расизмі.

Статті на тему