UA
RU

Історична обкладинка: 81-річна Марта Стюарт знялася у купальнику для Sports Illustrated Swimsuit

Редагувати переклад

81-річна Марта Стюарт стала найстаршою моделлю, яка знялася у купальнику для обкладинки журналу Sports Illustrated Swimsuit

Марта Стюарт у купальнику обкладинка Sports Illustrated Swimsuit

Марта Стюарт — американська бізнеследі, яка спеціалізується на стилі життя, видавець, письменниця, авторка популярних програм і одна з найбільш відомих жінок США. По біографії Марти можна знімати драми і пригодницькі фільми. В її житті були взлети і падіння, включно з ув’язненням. Зараз до списку життєвих подій додався й ще один неабиякий пункт. 81-річна Марта Стюарт знялася у купальнику для обкладинки журналу Sports Illustrated Swimsuit. І стала найстаршою моделлю, хто це зробив.

Зйомка проходила у Домініканській Республіці. У журналі Марта з’явилася в десяти образах. Sports Illustrated назвали обкладинку епічною. Сама Марта вважає, що цей випуск — історичний: 

«Коли я почула, що моє фото буде на обкладинці Sports Illustrated Swimsuit, то подумала, що це дуже добре. Я буду найстаршою людиною на обкладинці цього журналу. Я не дуже думаю про вік. Але це увійде в історію».

Окрім Марти Стюарт у журналі знялися й інші відомі моделі. Марті її фото дуже сподобалося. До речі, свою кар’єру вона розпочинала як модель у віці 15 років. А першим серйозним замовленням стала телевізійна реклама Unilever. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Sports Illustrated Swimsuit

Читайте також: ПРО ГЕРОНТОЛОГІЧНИЙ ЕЙДЖИЗМ, САМООЦІНКУ ТА МОДЕЛІНГ