UA
RU

Меріл Стріп отримає почесну Золоту пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю

Редагувати переклад

Меріл Стріп стане почесною гостею церемонії відкриття 77-го Каннського кінофестивалю. Акторка отримає почесну Золоту пальмову гілку. 

Меріл Стріп отримає почесну пальмову гілку 77-го Каннського кінофестивалю

Американська акторка, володарка премій «Оскар» Меріл Стріп стане почесною гостею церемонії відкриття 77-го Каннського кінофестивалю. Церемонія відкриття відбудеться у вівторок, 14 травня. Меріл Стріп отримає почесну Золоту пальмову гілку. Акторку вже нагороджували у Каннах. У 1989 році вона отримала нагороду за найкращу жіночу роль у фільмі «Злі ангели». 

«Для мене безмірна честь дізнатися про цю престижну нагороду. Перемога у Каннах для міжнародної спільноти митців завжди означала найвище досягнення в мистецтві кіно. Стояти в тіні тих, кого раніше вшановували, водночас і боязко, і захоплююче. Я з нетерпінням чекаю, коли приїду до Франції, щоб подякувати всім особисто вже цього травня!» — заявила акторка.

Організатори Каннського кінофестивалю пояснили, чому обрали Меріл Стріп: 

«У всіх нас є щось від Меріл Стріп! У всіх нас є щось із стрічок «Крамер проти Крамера», «Вибір Софі», «З Африки», «Мости округу Медісон», «Диявол носить Prada» та «Мамма міа»! Меріл Стріп є частиною нашої колективної уяви, нашої спільної любові до кіно. Вона охопила майже 50 років роботи в кіно та втілила незліченну кількість шедеврів».

Цікаво, що цього травня у Каннах Меріл Стріп зустрінеться з режисеркою Гретою Гервіг, яка знімала її у своїй стрічці «Маленькі жінки». Гервіг стане головою журі 77-го Каннського кінофестивалю. Також у Каннах цього року нагородять Джорджа Лукаса. Легендарний режисер, сценарист і продюсер отримає почесну Золоту пальмову гілку на церемонії закриття.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Festival de Cannes

Читайте також: ВИЙШОВ ОФІЦІЙНИЙ ПОСТЕР 77-ГО КАННСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

 

Статті на тему