UA
RU

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання

Редагувати переклад
Дівчата, для яких нестача сантиметрів не стала вироком. 

Модельна індустрія досить консервативна у своїх судженнях та правилах. Це як закритий клуб, стати членом якого мають право лише найдостойніші, найідеальніші представники суспільства. Як би швидко не розвивався світ, а у питанні пошуку нових осіб моделінг завжди дещо відставав. Темношкіра модель з'явилася на обкладинці журналу Мода лише в 1988 році, а дівчата з нестандартними формами взагалі були позбавлені можливості стати моделями до появи розкішної Ешлі Грем.

У питанні зростання манекенниць модельний бізнес тривалий час залишався закостенілим і надто реакційним. Завдяки Кейт Мосс у дівчат нижче 178 см з'явилася можливість привнести щось нове у світ моди та краси. 10 серпня свій 38-й день народження відзначає одна з найменших моделей сучасності – Девон Аокі. Згадуємо успішних манекенниць, які стали популярними всупереч правилам модельного бізнесу. 

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 1

Девон Аокі, 165 см 

Японське, німецьке та британське коріння подарували Девон Аокі унікальну зовнішність. У світі моди існує багато азіатських манекенниць, але її обличчя є символом цілого покоління супермоделей. Пухкі губи, ластовиння і розкосі очі - у цьому вся Аокі. Здавалося, що дівчина із настільки особливою зовнішністю зможе стати знаменитою за лічені хвилини.

Єдиною перешкодою на шляху до карколомної кар'єри був зріст дівчини. 165 см - критично низька позначка. Втім, перша ж поява на подіумі зробила її знаменитою та однією з найяскравіших моделей 1990-х. Пізніше на неї звернула увагу легендарна Еллен Фон Унверт, яка зняла мініатюрну красуню для обкладинки ID-журнал, а також у кліпі Дюран Дюран. На кар'єрі моделі Аокі зупинятися не стала, і пізніше приєдналася до актрис. До речі, доволі успішних.  

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 2

Кейт Мосс, 170 см 

Символ цілого покоління – легендарна супермодель Кейт Мосс не просто манекенниця, а справжня ікона. Скандальна поведінка і гучні романи були набагато пізніше, але вони багато в чому вплинули на популярність Кейт. Британська модель — саме той унікальний випадок, коли зовнішність та характер зливаються у єдине ціле.

Харизматичність Кейт була настільки потужною, що невеликий зріст ніяк не завадив дівчині стати впливовою та затребуваною. Крихкість як одна з деталей естетики “кокаїнового шику” багато в чому стала вирішальним фактором розвитку її кар'єри. 

Читай також: Королівська опала: Як принц Гаррі карає тих, хто сумнівається у Меган

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 3

Летиція Каста, 170 см 

Француженка з класичними рисами особи є самим втіленням сексуальності. Її тіло було створено для реклами білизни, тому не дивно, що одним із найзначніших у кар'єрі Касти стала саме співпраця з брендом Вікторія секрет. Ангел зі зростанням в 170 см виглядав абсолютно органічно на подіумі, а чуттєвість Летиції і талант до перетворення дозволили дівчині стати актрисою. На екрані вона втілила безліч образів, але найяскравішою у її кінокар'єрі стала роль Брижить Бардо — секс-символ уже іншої епохи. 

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 4

Керолін Мерфі, 173 см 

Як і на решті супермоделей з невеликим зростанням, на американку Керолін Мерфі скаут звернув увагу лише завдяки її унікальному обличчю. Вже в 17 років дівчина, приїхавши до столиці моди Мілан, знялася для обкладинок найпопулярніших глянцевих журналів Vogue, Elle і Harper's Bazaar. Після цього вона дебютувала на подіумі, з'явившись на шоу таких брендів як Dior, Versace, Chanel, Lanvin, Armani, Roberto Cavalli.

У 2001 році Керолін Мерфі стала обличчям косметичного бренду Estee Lauder нарівні з акторкою Елізабет Херлі та супермоделлю Лією Кебеде. 

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 5

Лорен Хаттон, 169 см 

"Свіже обличчя американської моди" - саме так називали американську актрису та модель Лорен Хаттон. Світле волосся, незвичайна «родзинка» у вигляді діастеми, а також невеликий зріст – у цьому вся Хаттон. До речі, останній фактор для 1970-х років був не таким уже вирішальним. Тоді ще не сформувалися концепти моделінгу про обов'язковий високий зріст, тому багато манекенниць були не вище 175 см.

Лорен з'явилася на обкладинці американського Мода більше 25 разів – абсолютно рекордний показник. 

Читай також: Жінка каже: актриса Вікторія Варлей

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 6

Кара Делевін, 173 см 

Британка, яка наробила багато галасу у модельній індустрії. Бунтарка, скандалістка і дівчина, яка зруйнувала всі стереотипи, що існували. Мініатюрне зростання в 173 см не змогло стати перешкодою для нині однієї з найпопулярніших моделей Великобританії. Саме завдяки Карі Делевін до моди увійшли розкішні "соболині брови", а індивідуальність і харизма стали набагато значущі, ніж "правильність" зовнішності.

Рекламні кампанії бренду Burberry, дружба з дизайнерами Balmain Олів'є Рустеном, поява на показі Victoria's секрет, а також безліч титулів “моделі року” – стандарти більше не мають жодного значення у світі моди. 

Мініатюрність у тренді: 7 високооплачуваних моделей низького зростання-Фото 7

Каміль Роу, 171 см 

Франко-американська модель та актриса Каміль Роу для багатьох запам'яталася своїми стосунками зі співаком Гаррі Стайлсом, але у цьому її “досягнення” не закінчуються. За часів університетського навчання в Парижі її помітив скаут модельної агенції, і незабаром дівчина стала обличчям модного дому. Сhloe. Пізніше були контракти з Dior Homme, GAP, Луїс Vuitton - І все це при зростанні всього лише 171 см. 

Сучасний модельний бізнес не можна порівнювати з тим консервативним і абсолютно закостенілим "клубом за інтересами", що існував ще 40 років тому. Здавалося, що доступ до великого та прекрасного мають лише особливі люди. Саме такі дівчата як Девон Аокі відкрили доступ у світ моди нестандартним дівчатам Маленький зріст не перешкода, якщо ти маєш унікальну зовнішність і, що ще важливо, абсолютно особливу індивідуальність.   

Статті на тему