UA
  RU

  На кому заробили найменше: названий найнеприбутковіший актор року

  Редагувати переклад
  І знову Forbes повідомив, хто з акторів цього року зазнав збитків.

  Напевно, кожному актору чи акторці приємно усвідомлювати, що вони перебувають на топових позиціях успішних рейтингів. А що вони відчувають, коли посідають перше місце у номінації «Найнеприбутковіший актор»? Цього року про почуття та емоції можна запитати у Меттью МакКонахі, оскільки саме він став тим, хто не приніс мільйони своїм прокатникам, актором у 2018 році. 

  На кому заробили найменше: названий найнеприбутковіший актор року-Фото 1

   

  Згідно з рейтингом Forbes, у минулому році американська кінозірка принесла лише 1,1 долара зі свого гонорару творцям фільмів за його участю. На противагу цьому найприбутковішим актором 2018 року став Джеремі Реннер, який приносив кожному своєму прокатнику по 82,70 долара з кожної ролі, а він цього року знявся у двох фільмах. війна нескінченності и Ти ведеш!

  Читайте також: ГОЛОВНІ ЗІРНІ СКАНДАЛИ 2018 РОКУ

  На другому місці в рейтингу найнеприбутковіших акторів опинився Крістіан Бейл. З його майстерності творці фільмів змогли отримати лише 1,5 долара. Незважаючи на те, що для участі у новому фільмі влада йому довелося постригтися наголо і погладшати на кілька кілограмів. На жаль, це не дало очікуваного результату.

  На кому заробили найменше: названий найнеприбутковіший актор року-Фото 2

  Експерти видавництва Forbes підрахували, що третє місце має зайняти Метт Деймон, оскільки він дав можливість своїм прокатникам заробити 3,7 долара з кожного заробленого долара актора.

  Сподіваємося, що наступний рік буде більш прихильним до цих акторів, і вони зможуть підняти свою планку та дати можливість своїм роботодавцям заробити більше.

  Статті на тему