UA
RU

Нове покликання: The Weeknd став послом Всесвітньої продовольчої програми ООН

Редагувати переклад
Робити добрі справи завжди добре.
Нове покликання: The Weeknd став послом Всесвітньої продовольчої програми ООН-Фото 1

Instagram/@theweeknd

Все більше знаменитостей приєднуються до благодійних програм та організацій. Тому The Weeknd також вирішив не стояти осторонь важливих проблем і став послом доброї волі в ООН. Відтепер співак займатиметься питаннями вирішення голоду у Всесвітній продовольчій програмі.

Світова продовольча програма ООН щодня виконує невідкладну і важливу роботу зі зміни та порятунку життів, і я з ентузіазмом ставлюся до вирішення проблеми голоду у світі та допомоги нужденним,

- Заявив виконавець. 

The Weeknd вже має досвід роботи в благодійній галузі — він неодноразово перераховував чималі суми кільком організаціям у гуманітарних цілях. Нещодавно він пожертвував 1 мільйон доларів на діяльність ЗПС з надання допомоги в Ефіопії. Цю країну співак вибрав не просто так, саме звідти родом його батьки, які згодом іммігрували до Канади.

Співак розповів, що хоче припинити страждання людей, пов'язаних з відсутністю їжі: «Наше партнерство є справжнім продовженням усіх наших зусиль, намірів допомогти нужденним та покласти край стільким стражданням». 

Читайте також: The Weeknd став послом Всесвітньої продовольчої програми ООН

Беррон Сегар, голова ВПП, радий, що виконавець приєднався до глобальної програми, адже він надихає тисячі людей у ​​всьому світі:

The Weeknd сильний і надихає своєю відданістю справі допомоги людям у всьому світі. Для нас велика честь того, що він приєднався до нашої місії. Він, безперечно, надихне наступне покоління на боротьбу за те, щоб жоден чоловік, жінка чи дитина не лягали спати голодними. 

The Weeknd приєднався до довгого списку міжнародних послів, включаючи Майкла Корса, Кейт Хадсон та Анджеліну Джолі. Можливо, саме тому співак нещодавно зустрічався з Анджеліною Джолі за вечерею у Лос-Анджелесі.

Статті на тему