UA
RU

Перша сварка: Дженніфер Лопес незадоволена тим, як Бен Аффлек відгукується про колишню дружину 

Редагувати переклад

Здається, не лише нас збентежили прямі звинувачення актора на адресу своєї екс-дружини. 

У соцмережах всі гаряче обговорюють останнє інтерв'ю Бена Аффлека, в якому він відверто поговорив про свій шлюб, розлучення та алкоголізм. Втім, не лише користувачі інтернету незадоволені тим, як повівся актор. Ходять чутки, що Дженніфер Лопес теж засмутилася. 

Головна проблема слів Бена Аффлека полягала в тому, що він визнав свою колишню дружину актрису Дженніфер Гарнер винною у його власному алкоголізмі. Чоловік пояснив, що відчував себе в пастці, був нещасливим, а потім почав "запивати" горе скотчем. Склалося враження, що Гарнер - дружина-тиран, яка довела чоловіка до відчаю. 

Перша сварка: Дженніфер Лопес незадоволена тим, як Бен Аффлек відгукується про колишню дружину - Фото 1

Деякі джерела, наближені до Джей Ло, за повідомленнями видання Page Six, стверджують, що нова кохана Аффлека також зла на нього. 

“Лопес дуже засмучена. Її втягнули в ці розбірки, бо вона зустрічається ним, але їй дуже не хотілося б бути частиною такого діалогу. Вона спілкувалася з Дженніфер Гарнер. Вона намагається впізнати її та дітей Бена краще. З його боку, це був безрозсудний і безцеремонний вчинок”. 

На двох у нової пари п'ятеро дітей: двоє у Дженніфер і троє у Бена. У міру розвитку відносин Аффлек і Лопес почали знайомитися з дітьми один одного, а також більше часу проводити разом як одна велика та дружня сім'я. Так, наприклад, вони разом відсвяткували Хелловін.  

Читай також: Модний сюжет: Розмовляємо із українськими дизайнерами мовою оригіналу — FROLOV

Під час скандального інтерв'ю Аффлек наголосив, що Гарнер – гарна мама, але не дружина. Чоловік додав, що їхній шлюб “не працював” дуже довго, і вони залишалися разом виключно через дітей. Втім, після обоє зрозуміли, що приклад відносин у сім'ї, що вони демонструють, не підходить як зразок на майбутнє для своїх синів. 

Перша сварка: Дженніфер Лопес незадоволена тим, як Бен Аффлек відгукується про колишню дружину - Фото 2

HOLLYWOOD, CA — Жовтень 10: Actor Ben Affleck вважає, що прем'єра Warner Bros Pictures' The Accountant в TCL Chinese Theatre on October 10, 2016 в Холліуді, Каліфорнія. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Нагадуємо, що Аффлек багато разів вирушав у рехаби, де боровся з алкогольною залежністю. У 2018 році – через три роки після розлучення Гарнер та Аффлека – саме Дженніфер відвозила колишнього чоловіка на чергове лікування після зриву. 

У соціальних мережах, очікувано, Аффлека та його нинішню поведінку бачать виключно у негативному світлі. І з деякими коментарями користувачів соцмереж ми, слід зізнатися, згодні. 

«Коли ти не в змозі прийняти, що твоя проблема з алкоголем пов'язана лише з тобою, це означає, що ти маєш проблему з алкоголем. Дженніфер Гарнер не відвозила Аффлека, щоб він напився. Вона відвозила його в рехаб, щоб можна навіть врятувати йому життя”. 

«Безкоштовна піар-рада для Бена Аффлека: "Я пив, тому що був нещасливий". На цьому треба було закінчити пропозицію”. 

«Те, як Бен Аффлек звинувачує свою дружину у його власній алкогольній залежності — все, що мені потрібно знати про нього. Джей Ло, ти відхопила крутого мужика. 

 

Статті на тему