UA
RU

Чому Дженніфер Лоуренс хотіла скасувати весілля зі своїм обранцем

Редагувати переклад

Іноді так буває, що перебуваєш у підвішеному стані і важко ухвалити важливе рішення.

Зірвані весілля – це не сценарій з фільму “Наречена, що втекла”, а реальні випадки, які трапляються навіть у колі знаменитостей. Ось така ситуація мало не сталася з Дженніфер Лоуренс.

Актриса зізналася, що вона мала думки не виходити заміж на свого нинішнього чоловіка Кука Мароні. Вона боялася відповідальності, але повідомила виданню The New York Times, що рада, що таки переборола свою фобію.

Цей страх з'явився у знаменитості, коли вона грала роль у фільмі "Міст" у 2019 році. Там вона зіграла військову інженерку, яка намагається впоратися з посттравматичним синдромом після черепно-мозкової травми. Лоуренс настільки поринула у свого персонажа, що транслювала її почуття та страхи на реальне життя.

Коли ви не знаєте себе повністю, ви не уявляєте, куди себе подіти. А потім я зустріла свого чоловіка, і він сказав: «Будь собою тут і зараз». Я така: Це здається правильним, але що, якщо це не спрацює?

- Розповіла знаменитість.

Читайте також: Кінець конфлікту: Хейлі Бібер та Селена Гомес помирилися

Я така щаслива, що не розлютилася тоді, не скасувала весілля, не втекла і не віддалася своїм страхам!

Чому Дженніфер Лоуренс хотіла скасувати весілля зі своїм обранцем.

NEW YORK CITY, NY — MAY 24: Jennifer Lawrence є жити за ходою Hudson river with her husband Cooke Maroney on May 24, 2021 in New York City, New York. (Photo by MEGA/GC Images)

Нагадаємо, 32-річна Лоуренс вийшла заміж за Мароні у Ньюпорті, штат Род-Айленд, у жовтні 2019 року. Вона та директор художньої галереї зіграли весілля в історичному особняку Белкорт у Ньюпорті в оточенні знаменитостей, включаючи Адель, Кріс Дженнер та Емму Стоун. На початку цього року Дженніфер та Кук стали вперше батьками – у них народився син Сай.

 

Статті на тему