UA
RU

Помер співак Тото Кутуньо

Редагувати переклад

Відомий італійський співак Тото Кутуньо помер в лікарні Сан-Рафаеле у Мілані після тривалої хвороби. Йому було 80 років. 

Помер співак Тото Кутуньо-Фото 1

Сьогодні не стало Тото Кутуньо. Сумну новину повідомив менеджер співака. Кутуньо помер в лікарні Сан-Рафаеле у Мілані після тривалої хвороби. Йому було 80 років. 

Сальваторе (Тото) Кутуньо народився у 1943 році у муніципалітеті Фоздіново в Італії. Він завжди захоплювався музикою. В дитинстві Тото навчився грати на акордеоні, трубі і ударних інструментах. Музичну кар’єру він розпочав як барабанщик у власному гурті. Справжня слава прийшла до Кутуньо у 1980 році після перемоги на конкурсі у Санремо. Тоді першою стала пісня Solo Noi. Цікаво, що у цьому італійському пісенному конкурсі Тото Кутуньо приймав участь 13 разів. 

Також співак перемагав й на пісенному конкурсі Євробачення у Загребі у 1990 році. Найкращою європейською піснею того разу була визнана Insieme: 1990. Кутуньо був не тільки виконавцем, але й автором цієї пісні.

До речі, Тото Кутуньо написав багато хітів для інших виконавців. Його пісні співали Джо Дассен, Адріано Челентано, Ненсі Сінатра, Мірей Матьє, Даліда, Мішель Сарду, Доменіко Модуньо. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Людина року / Wikimedia Commons

Читайте також: ПОМЕР ЛЕГЕНДАРНИЙ СПІВАК ТОНІ БЕННЕТТ

 

Статті на тему