Edit page title Принц Чарльз назвав улюблену американську актрису та співачку 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Принц Чарльз назвав улюблену американську актрису та співачку - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Принц Чарльз назвав улюблену американську актрису та співачку 

Редагувати переклад
Потрібно зізнатися, у монарха дуже специфічний смак, але талант може розглянути навіть через океан. 

Виявляється, у принца Чарльза теж бувають моменти, коли його спогади здаються туманними та невиразними. І все це пов'язано з тим, що його серце часом починає битися частіше при згадці однієї добре відомої особи. 

72-річний принц Чарльз говорив про Барбре Стрейзанд майже так, ніби вона завжди була "тою самою", якщо ви розумієте, про що ми. Актриса та співачка, якій зараз 79 років, майже 50 років тому, зустрічалася з принцом Чарльзом згідно з новими заявами лондонської. Час 

Принц Чарльз розповів, що він має «особливі спогади» про Стрейзанд, і що він був зачарований її «сліпучим» талантом. У той час йому було 26 років, і він був одним із найзавидніших холостяків світу. Стрейзанд була на 6 років старша. 

72-річний Чарльз зробив це зауваження, пояснюючи, як він вибирав деякі зі своїх улюблених музичних творів для програми Hospital Broadcasting Association.  

Одним з його 13 варіантів була пісня.Don't Rain on My Parade», виконана Стрейзанд у мюзиклі «Смішне дівчисько», який приніс їй статуетку "Оскар". 

Читай також:"Гаррі практично неможливо довіряти": Якими стали стосунки Вільяма та його молодшого брата  

Принц Чарльз назвав улюблену американську актрису та співачку - Фото 1

Kino. Funny Girl, Funny Girl, Funny Girl, Funny Girl, Barbra Streisand Fanny (Barbra Streisand), 1968. (Photo by FilmPublicityArchive / United Archives via Getty Images)

«Я завжди був великим шанувальником неймовірно різнобічної американської актриси та співачки Барбри Стрейзанд, – сказав принц. «Ще в 1974 році, коли я служив на Королівському флоті… молодим лейтенантом на фрегаті HMS Jupiter, ми зателефонували на базу ВМС США в Сан-Дієго, Каліфорнія… коли я почув, що вона зараз знімає фільм («Смішна леді», продовження «Смішне дівчисько») у студії Warner Brothers… Мені пощастило побувати на знімальному майданчику та зустріти його там». 

Ці двоє справді стали близькими. Стрейзанд співала на концерті 1994 року на Уемблі на підтримку благодійної організації Prince's Trust. У тому ж році вони відвідали гала-вечерю в Лос-Анджелесі, і, як повідомляється, Барбра відвідала його в Хайгроув, його будинку в Глостерширі, в 1995 році, через три роки після того, як він розлучився з Діаною, принцесою Уельською.  

Під час концерту в Гайд-парку 2019 року Стрейзанд пожартувала про їхню дружбу, сказавши: «Якби я правильно розіграла свої карти, я могла б стати першою єврейською принцесою».  

Серед інших улюблених композицій принца — Givin' Up Givin' In групи Three Degrees, який виступив на вечірці на честь свого 30-річчя в Букінгемському палаці. Чарльз сказав, що ця пісня «давно викликала в мене непереборне бажання встати і танцювати». 

Статті на тему