UA
RU

Принц Гаррі та Меган Маркл показали нове фото доньки на честь її Дня народження

Редагувати переклад

Дівчинці виповнився рік та герцоги Сассекські показали нові фото доньки.

Принц Гаррі та Меган Маркл опублікували нові фотографії своєї однорічної доньки Лілібет після того, як їхня сім'я відвідала святкування платинового ювілею королеви Єлизавети ІІ. 

Принц Гаррі та Меган Маркл показали нове фото доньки на честь її Дня народження-Фото 1

Фото:Misan Harriman/The Duke and Duchess of Sussex

4 червня Лілібет виповнився 1 рік, тому королівські батьки вирішили потішити своїх шанувальників новими світлинами. На фото маленька дівчинка з фірмовим рудим волоссям, у блакитному сукні, радісно посміхається. Світліна зроблена у Великій Британії, де герцоги Сассекські святкували 70-ювілей королеви Єлизавети ІІ.

Фотографом став Місан Гарріман. Він також опубликував зображення Маркл і Лілібет із його дружиною Каміллою Холмстрем та їхніми доньками.

Читайте також: «Боже, бережи Королеву»: репортаж про святкування Платинового ювілею королеві Єлизавети II

Прес-секретар сім'ї Сассексів розповів, що королівські батьки влаштували “випадковий та надзвичайно сімейний пікнік на задньому дворі” на честь першого Дня народження Лілібет. Також у повідомленні йшлося про те, що на святкуванні були лише рідні та близькі.

Принц Гаррі та Меган Маркл показали нове фото доньки на честь її Дня народження-Фото 2

Фото:misanharriman/Instagram

Клер Птак, яка створила весільний торт Гаррі та Маркл у 2018 році, презентувала особливий торт для вечірки Лілібет, а друг сім'ї Місан Гарріман зробив невелику святкову фотосесію іменинниці. 

Нагадаємо, що донька Гаррі та Маркл вперше зустрілася з королевою Єлизаветою II, на честь якої і назвали Лілібет. Її привезли на святкування ювілею минулого тижня разом з її 3-річним братом Арчі до Лондона.

Статті на тему