UA
RU

Принцеса Беатріс скасувала весільну вечірку через секс-скандал з її батьком

Редагувати переклад
Сподіваємося, що весілля таки відбудеться. 
Принцеса Беатріс скасувала весільну вечірку через секс-скандал з її батьком.

@princesseugenie

Скандал довкола принца Ендрю позначився і на його дочці. Принцеса Беатріс зі своїм майбутнім чоловіком, італійським мільйонером Едоардо Мапеллі Моцці, мали відзначити передвесільну вечірку вже наступного тижня, 18 грудня. На торжество було запрошено не лише членів королівської сім'ї, а й інших знаменитостей, з якими тісно спілкуються закохані. 

Читайте також: Меган Маркл самостійно пише пости у Instagram

Але, мабуть, цього заходу так і не вдасться відбутися. Рішення скасувати вечірку через викликане нещодавнім секс-скандалом з батьком принцеси Беатріс. Головною причиною стало те, що біля готелю, де мало відбуватися свято, зібралося б дуже багато папараці та преси, що може зашкодити самій парі та їхнім гостям. 

Крім того, принцеса Беатріс та Едоардо вважають, що гучне святкування може бути не доречним у цей момент, оскільки королівська родина зараз переживає не найкращі часи.

Нагадаємо, що ще більший розголос скандалу з принцом Ендрю принесло його недавнє інтерв'ю для BBC, після якого ситуація погіршилася. Через це члену королівської сім'ї довелося відмовитися від своїх обов'язків, щоб не псувати репутацію палацу 

Статті на тему